Call Us : +123-456-789

Treatmed – Praca dla lekarzy w Niemczech

Home  >>  Katalog  >>  fanclub Biznes i ekonomia  >>  fanclub Doradztwo  >>  Treatmed – Praca dla lekarzy w Niemczech

Treatmed – Praca dla lekarzy w Niemczech

Treatmed - Praca dla lekarzy w Niemczech

Celem Treatmed jako biura pośrednictwa zatrudnienia dla młodych medyków w Federalnej Republice Niemiec jest umożliwienie Ci zdobycia zatrudnienia w niemieckiej służbie zdrowia. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy na temat rynku pracy na terenie Niemiec, pomożemy Ci w zdobyciu pracy dla początkującego lekarza.

Zdajemy sobie sprawę, jak trudno jest tuż po zdaniu egzaminu LEK dostać się na praktykę medyczną w Polsce, dlatego pomożemy Ci znaleźć pracę w niemieckiej klinice lub przychodni. W Treatmed nie tylko przygotowujemy oferty zatrudnienia, ale też wspomagamy Cię w całym procesie aplikacyjnym. Pomagamy zdobyć niezbędne umiejętności językowe. Współdziałamy z doświadczoną wykładowczynią języka niemieckiego, która Cię przygotuje do zdania specjalistycznego egzaminu językowego Fachsprachenprüfung.

Poza tym, że pomożemy Ci znaleźć specjalizację na terenie Niemiec, zadbamy też o formalności, wspierając Cię w całym procesie aplikacyjnym. Dzięki wielu kontaktom z różnymi medycznymi placówkami i placówkami urzędowymi, staramy się w jak największym stopniu ułatwić Ci rozpoczęcie stażu jako pracownik medyczny. Sprawdzamy kompletność wysyłanych przez Ciebie wniosków aplikacyjnych, wskazujemy na modyfikacje, jakie warto zapisać w życiorysie oraz planujemy hospitacje w placówkach medycznych. Pomagamy zdobyć niemieckie prawo wykonywania zawodu.

Staramy się, żeby nasza komunikacja z Tobą jako kandydatem była jak najbardziej klarowna i przekazujemy do wiadomości o wszystkich pojawiających się zmianach. Korzystając z pośrednictwa Treatmed, możesz mieć pewność, że nie trafisz na niesprawdzonego lub podejrzanego zatrudniającego. Nasze oferty zawsze się zgadzają ze stanem rzeczywistym – dostajesz od nas rzetelną informację dotyczącą warunków pracy oraz wypłaty.

W razie jakichkolwiek kłopotów z z zatrudniającym, zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc. Wyjaśnimy nieścisłości, a gdyby zaszła taka potrzeba, pomożemy zmienić Ci miejsce zatrudnienia w Niemczech.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 05.09.2021 08:25:32)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz