Call Us : +123-456-789

Systemy ogrodzeniowe

Home  >>  Katalog  >>  fanclub Dom  >>  fanclub Ogród  >>  Systemy ogrodzeniowe

Systemy ogrodzeniowe

Systemy ogrodzeniowe

Spółka Siatki-Stal to producent siatki ogrodzeniowej i sprzedawca systemów ogrodzeniowych. Naszą działalność prowadzimy nieprzerwanie od roku 2003, a nasza baza dystrybucyjna zlokalizowana jest w Łomży, województwo podlaskie. Poza działalnością stacjonarną prowadzimy sklep online z produktami ogrodzeniowymi.

W zależności od zapotrzebowania każdy produkt w naszym e-commerce można zmodyfikować przez wybór rozmiaru, barwy czy stylu wykończenia. Poniżej przestawiamy najważniejsze produkty z naszego sklepu online.

Siatka metalowa to kluczowy produkt w naszym sklepie. Dzielimy je na siatki powlekane i ocynkowane. Można też wydzielić siatki zgrzewane, ozdobne, hodowlane, czy leśne.

Następnym interesującym produktem są panele ogrodzeniowe oraz adekwatne do nich słupki ogrodzeniowe, podmurówka oraz akcesoria.

Innym wartym uwagi produktem z naszego serwisu są maty taśmy osłonowe, druty ogrodzeniowe oraz sztachety blaszane.

Liczba oferowanych produktów jest bardzo duża, dlatego służymy fachowym konsultingiem przy wyborze odpowiednich produktów ogrodzeniowych.

Nasze systemy sprawdzą się świetnie do grodzenia zarówno posesji prywatnych, jak i firmowych, czy ogromnych terenów przemysłowych.

W naszym sklepie e-commerce warto zwrócić uwagę na działy Najczęściej kupowane oraz Promocje, w których przedstawiamy produkty, które są wyjątkowo popularne oraz mają konkurencyjne ceny, jak na przykład siatka heksagonalna.

Zachęcamy do zaznajomienia się z naszym sklepie online.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz