Blog Archives

Home  >>  

Lakiery przemysłowe

Lakiery przemysłowe

Multichem z lokalizacją w Luboniu należy do wiodących przedsiębiorstw w kraju w dziedzinie produkcji lakierów samochodowych. Oferujemy całościowe rozwiązania i specjalistyczne produkty w zakresie samochodowych renowacji oraz obszernie zdefiniowanej technologii powlekania. działamy w ponad 50 krajach poprzez nasze przedstawicielstwa i hurtowników. Produkcja lakierów samochodowych oparta jest na sprawdzonych technologiach,metodach,procedurach i doskonałego gatunku surowcach. Dzięki temu, jak również przy użyciu profesjonalnych linii produkcyjnych, bogato wyposażonego laboratorium i grona specjalistów uzyskujemy produkty najwyższej gatunku w obszernej gamie kolorów. Wytworzone przez nas powłoki są łatwe w zastosowaniu i zapewniają optymalne odwzorowanie kolorów i stałe, atrakcyjne tony.

Poza lakierami barwnymi w naszym asortymencie znajduje się również lakier bezbarwny samochodowy. Ma on właściwości gwarantujące świetny rezultat polerowania, jak również wysoki połysk. Ponadto jego wielka przezroczystość pozwala na prawie idealne odwzorowanie pokrytych nim powierzchni.

Lakier samochodowy

Potrzeby klientów zmuszają producentów lakierów wyrobów o wszechstronnym spektrum zastosowań, dokładnych barw, różnych stopni połysku, i błyskawicznych terminów dystrybucji. Lakiery przemysłowe Multichem oferują wzorowy kompleks powłok dla wszelkich powierzchni, i każdego podkładu gwarantujący ekstremalną trwałość, ochronę antykorozyjną i wartości estetyczne. Lakiery przemysłowe Multichem znajdą Państwo u wytwórców urządzeń budowlanych, środków transportu, wyposażenia magazynowego, wytwórców urządzeń rolniczych, konstrukcji stalowych, dźwigów, transformatorów.

Materiały lakiernicze

Wytwarzane w firmie Multichem materiały lakiernicze uzyskiwane są na nowoczesnych liniach produkcyjnych i są tworzone z maksymalnej gatunku surowców, z myślą o użytkownikach ceniących sobie gatunek, niezmienność,łatwość zastosowania i obróbki. Zestawy, naszych lakierów oraz baz daje powłoki zarówno, jednocześnie ochronne oraz ozdobne. Dostarczane z naszym udziałem materiały do lakiernictwa występują w szerokiej asortymencie i pozwalają na całościowe rozwiązania dla rozlegle zdefiniowanego przemysłu, w tym głównie samochodowego.

Mieszalnia lakierów samochodowych

Wszechstronnym rozwiązaniem w dziedzinie mieszania lakierów są stworzone dzięki Multichem systemy kolorów i systemy doboru kolorów, które zapewniają szybkie i proste dopasowanie koloru. Zarazem przypadku technologii opartej na rozpuszczalnikach jak i wodorozcieńczalnej, w skład systemu wchodzą: zbiór kolorantów, program recepturowy, waga, i wzornik kolorów. Z ich pomocą mieszanie lakierów pozwala na szybkie i proste precyzyjne odwzorowanie pożądanej barwy. Nieodłączny fragment każdego spośród systemów doboru koloru PROFIX pełni program recepturowy MIXING COLOURS. Dobór koloru zaczynamy od odszukania w żądanego numeru barwy. W chwilę po wprowadzeniu numeru w wyszukiwarkę aplikacji, odnajdujemy formułę dla potrzebny barwę, według którego dokonamy mieszanie lakierów. Prostota opracowanych u nas systemów doboru koloru sprawia że każda mieszalnia lakierów samochodowych potrafi stosować go z sukcesem.

PZU ubezpieczenia

PZU ubezpieczenia

Sensownie myślący człowiek musi się ubezpieczyć - kiedy jesteśmy jeszcze młodymi osobami, nie założyliśmy rodziny, pewnie nie myślimy o swojej przyszłości. To całkowicie typowe zjawisko wśród znaczącej grupy młodych. Jednakże lata lecą, nareszcie zakładamy rodzinę, mamy dzieci, ogólnie jesteśmy typowymi Kowalskimi. No i wtedy ogromnym błędem jest nieustanne deprecjonowanie wielkiego znaczenia posiadania ubezpieczenia Poznań! Oczywiście nie ma większego sensu zbytnio straszyć, trzeba patrzeć pozytywnie na własną przyszłość, lecz i tak należałoby ubezpieczyć!

W szczególności godne zaufania są pzu ubezpieczenia - zasadniczo PZU jest firmą, która wśród mieszkańców Polski cieszy się bardzo dużą estymą. Bardzo dobrze wiemy, że jeśli chcielibyśmy zabezpieczyć własną przyszłość, byt swojej rodziny, bez dwóch zdań musimy docenić PZU. Nie można powiedzieć, iż dosłownie wszystkie oferty ubezpieczyciela są w naszym przypadku OK, lecz w żadnym razie nie zapominajmy o nawet tych zagrożeniach, które są dosyć rzadko spotykane, lecz jakby nie patrzeć są w stanie się zdarzyć.

Bardzo często Polacy uważają, że ostateczny koszt ubezpieczenia luboń zasadniczo będzie znacznym comiesięcznym wydatkiem. Najzupełniej nieodpowiednie przeświadczenie! W większości przypadków ubezpieczenie raczej nie będzie mega dużym wydatkiem. Przecież nie ubezpieczamy wielkiego przedsiębiorstwa, a więc ubezpieczenie zdecydowanie nie będzie nienaturalnie drogie. Takie przedsiębiorstwa jak np. PZU Poznań mogą zaoferować dużo zniżek, a więc nawet nie powinniśmy się dłużej zastanawiać. Politycy pomagają nieubezpieczonym osobom tylko w razie jakichś kataklizmów - powodzenie, itp. Właśnie takie są realia.

Fotografia ślubna – Poznań

Fotografia ślubna - Poznań

Wszystko ciągle się zmienia i pędzi do przodu. Nowe technologie wkraczają śmiało w nasze życie a my korzystamy z nich, żeby realizować własne potrzeby. Z nowoczesnych rozwiązań korzystamy również my, jako fotograf w miasta Poznań. Gdy bacznie obserwujemy, jak dynamicznie na przestrzeni choćby kilku lat zmianom ulegała fotografia ślubna w Poznaniu, dostrzegamy jak niezwykle ważne w naszym fachu jest, żeby podążać z duchem czasu. Kilkanaście lat temu ta gałąź fotografii ograniczała się do fotografii przygotowywanych w studio. Później fotograf zaczął towarzyszyć Młodej Parze również podczas samej ceremonii oraz zabawy weselnej. A dzisiaj? Dziś towarzyszy Młodej Parze już podczas przygotowań, które tak samo miło wspomina się po latach. Co proponujemy naszym klientom? Przede wszystkim nieszablonowe zdjęcia ślubne w mieście Poznań. Zrobienie zwykłych zdjęć nie jest sztuką. Prawdziwym artyzmem jest wykonanie zdjęć, które oddadzą naturę Państwa Młodych i jednocześnie uwiecznią emocje i namiętności, które między nimi w dniu ślubu panują. Dlatego też ważnym elementem naszej oferty są zdjęcia plenerowe. Pojmując jak ciężko czasami jest naturalnie zachować się przed fotografem, dbamy o to, by tworzyć atmosferę, jaka pomoże przełamać niepotrzebny stres. Jeśli potrzebny jest Państwu naprawdę dobry fotograf ślubny z Poznania, chcielibyśmy zaproponować właśnie nas samych. Współpraca podczas tworzenia zdjęć jeśli chodzi o nas opiera się na zasadach dobrego zachowania. Z ogromnym szacunkiem podchodzimy do klienta i dzięki temu udaje nam się wychwycić jego naturalne piękno. Owoce naszej pracy można odebrać bądź w wersji tradycyjnej, bądź w wersji elektronicznej. Wykorzystanie różnych technologii pozwala nam przygotowywać różne albumy. Dwa aparaty, dwa różne perspektywy tej samej chwili to gwarancja fotografii, które uchwycą to, co w mijającej chwili jest najcenniejsze. I to bez wątpienia charakteryzuje nasze usługi. Poza tym proponujemy też swoje usługi dla uwiecznienia przeżyć z różnych okazji.

Drukarnia Poznań

Drukarnia Poznań

Gdy chcemy wydrukować większą ilość kartek, ulotek, broszurek, itp., z pewnością powinniśmy korzystać z usług wykonywanych przez jedną z drukarni. Może wirtualna drukarnia poznań jest najbardziej wskazanym wyjściem? Jeżeli w grę wchodzi druk książek, broszur oraz całej reszty, liczyć się musi jakość, lecz również atrakcyjna cena. Wiadomo jak to bywa - chcemy, aby wszystko było OK, lecz w żadnym razie nie zamierzamy za dużo płacić. Bardzo często właśnie wirtualna drukarnia luboń jest najbardziej wskazaną opcją.

Ze współczesnością powiązany jest raptowny rozwój nowych środków przekazu, ale jak dotychczas nie są one zagrożeniem dla klasycznego druku. Nadal zainteresowaniem cieszą się ulotki, foldery marketingowe oraz książki, których drukiem zajmują się liczne drukarnie. Są ludzie, którzy przewidują szybki koniec słowa drukowanego na rzecz Sieci i innowacyjnych wynalazków, ale wygląda na to, że pozostaje to wizja mocno przesadzona.

PrezentBox – Sklep z prezentami, Wyposażenie wnętrz

PrezentBox - Sklep z prezentami, Wyposażenie wnętrz

Witamy w naszym sklepie. Jest to idealne na tanie lub bardziej ekskluzywne zakupy. W Prezentbox znajdziesz idealny prezent na urodziny, rocznicę, dzień Matki, prezent ślubny czy prezenty do domu. Katalog produktów sklepu skupia się na branży wyposażenia i wystroju wnętrz na najbardziej rozpoznawalnych markach światowych. Bogata oferta sklepu to ponad 5000 produktów. Między innymi: nowoczesne zegary ścienne oraz stylowe zegary kominkowe i świeczniki z mosiądzu; porcelana na sztuki, zarówno "bone china" jak i "durable porcelain", którą można używać w zmywarkach, piekarnikach, mikrofalówkach i zamrażarkach. Porcelana dostępna jest również w gotowych serwisach obiadowych i do herbaty lub kawy. Olbrzymi wybór kubków, szklanek, filiżanek do kawy i herbaty. W ofercie również akcesoria do wina, szkło barowe, zestawy do wina, karafki do wina i wody, Akcesoria łazienkowe, kominki na biopaliwo, formy do zapiekania. W kategorii centrum prezentów znajdziesz pogrupowane propozycje prezentów dla niej, dla niego, dla dziewczynek, na dzień Ojca, prezenty ślubne oraz 4000 innych extra okazji.

Systemy nawadniania Poznań

Systemy nawadniania Poznań

Oświetlenie ogrodowe to idealny sposób nie tylko na praktyczne udostępnienie światła wokół naszego domu, ale także nader ciekawy pomysł na wywołanie oryginalnego efektu wizualnego. Dzisiejsze oświetlenie ogrodowe to przede wszystkim pomysł na doskonałą dekorację domu. Oprócz oryginalnego i bardzo praktycznego oświetlenia ogrodowego, zapewniamy Państwu systemy automatycznego nawadniania, które pozwolą na spore zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy, a także pompy głębinowe w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapewniamy usługi na doskonałym poziomie oraz indywidualne podejście ko każdego klienta. Służymy także bardzo dobrym doradztwem, pomożemy w doborze najbardziej optymalnych rozwiązań.

Renomowany hotel i restauracja Poznań

Renomowany hotel i restauracja Poznań

Zamierzasz wybrać się do Poznania w ważnych sprawach? Bez wątpienia poszukujesz dobrego hotelu w Poznaniu albo w pobliżu miasta. Niestety – w sieci jest tyle odpowiedzi na słowa – klucze „hotel Poznań”, że nie wiesz, na czyjej ofercie się skupić! To może zapoznaj się z rewelacyjną propozycją hotelu umiejscowionego niecałe 8 km od centrum miasta, który gwarantuje swoim klientom wygodne pokoje, bezpłatny dostęp do Internetu jak również śniadanie na zasadzie szwedzkiego stołu w cenie pobytu? Zajrzyj na stronę hotelmax.com.pl i poznaj ofertę rewelacyjnego hotelu, którego ogłoszenie „niedrogi hotel” przegapiłeś!

ABC rolnictwa – stoły do rzepaku, kosy boczne, mierniki strat ziarna

ABC rolnictwa - stoły do rzepaku, kosy boczne, mierniki strat ziarna

Firma ABC rolnictwa specjalizuje się w sprzedaży uznanych na rynku maszyn dla rolnictwa. Sprzedajemy światowej klasy przystawki do kombajnów oraz inny osprzęt.Kooperujemy bezpośrednio z producentami polskimi i zagranicznymi, dzięki czemu nasze oferty cenowe są wysoce konkurencyjne. Oprócz dostawy maszyn gwarantujemy także najwyższej jakości obsługę serwisową.

Stoły do zbioru rzepaku, gorczycy, kopru i innych roślin nasiennych. Stół stanowi istotne uzupełnienie kombajnu, pozwala bowiem na poważną redukcję strat, związanych ze zbiorem roślin nasiennych. Pozwala dokonywać zbioru w optymalnym okresie, zabezpieczać przed stratą obsypujących się nasion. Oszczędnoci podczas zbiorów sięgają rzędu ok. 350kg/ha, minimalizują się koszty, związane z eksploatacją kombajnu i czasem pracy.

Stoły do rzepaku do kombajnów BIZON Z056 / Z058 Stół do rzepaku, gorczycy, kopru i innych roślin nasiennych, dedykowana jest do kombajnu zbożowego marki BIZON Z056 / Z058.Stół montowana jest do hedera kombajnu. Odpowiednia konstrukcja gwarantuje, że zbierany materiał nie będzie się zsuwał z płaszczyzny przystawki nawet przy zjeździe z pochyłości. Mechaniczne kosy boczne gwarantują równe przycinanie łanu, a ich położenie i kąt nachylenia gwarantują doskonałą współpracę z przystawką. Możliwe jest stosowanie jednej kosy bocznej, jednak rekomendujemy użycie dwóch kos bocznych. Użycie dwóch kos bocznych pozwala na elastyczne operowanie kombajnem oraz precyzyjny zbiór nasion nawet na terenach o znaczących nachyleniach oraz w przypadku występowania takich przeszkód, jak np. słupy energetyczne. Kosy napędzane są od podajnika ślimakowego kombajnu.

Stoły do rzepaku do kombajnów HAGO Stół do rzepaku, gorczycy, kopru i innych roµlin nasiennych, dedykowana jest do wszystkich modeli kombajnów zachodnich marek, m.in. CLAAS, JOHN DEERE, NEW HOLLAND, CASE, FENDT, MASSEY FERGUSON, LAVERDA i innych.Stół montowana jest do hedera kombajnu. Szerokość przystawki oraz mechanizmy napędzające kosy boczne wykonywane są każdorazowo do danego modelu kombajnu. Kosy boczne gwarantują równe przycinanie łanu, a ich położenie i kąt nachylenia gwarantują doskonałą współpracę z przystawką.Dzięki zastosowaniu dwóch kos bocznych możliwe jest elastyczne zbieranie nasion nawet na terenach o znaczących nachyleniach oraz w przypadku występowania takich przeszkód, jak np. słupy energetyczne.Rekomendujemy zastosowanie następujących typów kos bocznych:

  • Kosy boczne ZIEGLER elektryczne (prawa, lewa, 12V/24V)
  • kosy boczne PROCUT elektryczne (prawa, lewa, 12V/24V)

Kosy boczne elektryczna ZIEGLER są bardzo istotnym uzupełnieniem przystawki do rzepaku, gorczycy, kopru i innych roślin nasiennych. Kosę montuje się tylko po prawej lub (rekomendowane rozwiązanie) po obu stronach przystawki w celu osiągnięcia równego przycięcia góry łanu w trakcie koszenia.Napęd daje silnik elektryczny Bosch, zasilany napięciem 12 V lub 24 V. Ruch przekazuje pasek zębaty o dopracowanym profilu, doskonale przystosowany do przenoszenia wysokich momentów obrotowych. Podwójne, hartowane ostrza zapewniają doskonałe koszenie, a szybkość i dokładność cięcia zmniejsza do minimum ilość ubytków. Noże tnące posadowione są centralnie. Dwuczęściowa osłona wału zapewnia możliwość przełożenia mechanizmu tnącego na dowolną stronę, bez wymogu użycia dodatkowych części. Zredukowana liczba obrotów silnika gwarantuje ruch ostrzy w idealnie dobranym tempie. Specjalne osłony zabezpieczają ostrza podczas postoju kosy.W komplecie są dostarczane: włącznik/wyłącznik, przekaźnik i bezpiecznik.