Blog Archives

Home  >>  

Solter – księgowość Czechowice

Solter - księgowość Czechowice

Z racji tego, iż planujesz uruchomić własny biznes wyszukujesz dobrego biura rachunkowego w Tychach? Zależy Ci na całościowej obsłudze księgowej, elastycznym podejściu oraz niewygórowanych kosztach? Koniecznie zatem zaznajom się z naszą propozycją. Jej szczegóły odnajdziesz na naszej firmowej witrynie internetowej. Zawsze także możesz odwiedzić nas osobiście bądź skontaktować się telefonicznie albo mailowo. Ochoczo odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania oraz w ten sposób rozwiejemy potencjalne wątpliwości. Nie odkładaj wobec tego decyzji w czasie, jedynie postaw na profesjonalne biuro rachunkowe już teraz.

Stefania

Stefania

Wszystkich zainteresowanych montażem fasad szklanych z najwyższej jakości szkła budowlanego zapraszamy do współpracy z naszą firmą! Spółka Stefania działa w branży szklanych konstrukcji budowlanych od ponad 25 lat, oferując swoim Klientom nowoczesne przeszklenia profilit oraz eleganckie szklane fasady, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Pilkington – najlepszego producenta elementów takich, jak szkło profilowane linit na świecie – zajmujemy się montażem ich rozwiązań, troszcząc się o każdy detal podczas wykonywania prac instalacyjnych.

Klienci współpracujący z naszą firmą mogą oczekiwać również dostępu do akcesoriów takich, jak szklane fasady wentylowane, pustaki szklane, luksfery i wiele więcej. Każdemu, kto zdecyduje się na współpracę z nami gwarantujemy kompleksowe doradztwo techniczne, przygotowanie projektu konstrukcji oraz realizację nawet najbardziej wymagających pomysłów na szklaną fasadę budynku. Szczegółowe informacje o ofercie są dostępne na naszej stronie www.

Tychy Przeprowadzki

Tychy Przeprowadzki

Przeprowadzki Tychy jest firmą transportową stworzoną w końcówce lat osiemdziesiątych zeszłego stulecia. W pierwotnej fazie prosperowania przedsiębiorstwa praktykowaliśmy w większości zwykły transport towarowy. Już po kilku latach aktywności przeprowadzka oraz przewóz sprzętów ostały się decydującymi modułami naszych usług. Specjalność ta dopuściła naszej jednostce na przebojowy awans w tym segmencie branży. Zamiarem i impulsem kluczowym zakładu Przeprowadzki Tychy jest zagwarantowanie najlepszej jakości serwisu w branży przeprowadzkowej. Potrzebujemy nie jedynie być zauważani jako dostarczyciel dużego standardu serwis, ale też być doświadczonym doradcą naszych kontrahentów we wszystkich sprawach obejmujących kwintesencję naszej działalności.

Www.alsegroup.pl

Www.alsegroup.pl

Dzięki opisywanej stronie każdy ewentualny użytkownik jest w stanie zaznajomić się z propozycją drukarni. Pośród jej najpopularniejszych zleceń znajduje się tworzenie szeroko pojętej reklamy. Firma ta nie jest wobec tego tylko drukarnią, a całościowym przedsiębiorstwem zajmującym się drukiem i przygotowaniem materiałów do drukowania. W sferze reklamy, firma proponuje wykreowanie strategii reklamowej, pełną identyfikację wizerunkową (na przykład logo), druki firmowe, budowanie witryn WWW, tworzenie reklam, bądź tworzenie reklamy zewnętrznej i wewnętrznej, m.in. billboardy, czy też tablice informacyjne. Jest to więc propozycja obejmująca ogół kampanii promocyjnej, bez pominięcia jakiegokolwiek etapu.

ZSR Misiarz specjalizuje produkujemy: rowery rehabilitacyjne, rowery trójkołowe rehabilitacyjne

ZSR Misiarz specjalizuje produkujemy: rowery rehabilitacyjne, rowery trójkołowe rehabilitacyjne

Zakład Sprzętu Rehabilitacyjnego,ZSR,Firma Misiarz z Tychów działa na rynku już od 1987r., specjalizując się w produkcji sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieci z niedowładem kończyn dolnych lub górnych.

Wszystkie produkty zostały zaprojektowane przy współpracy lekarzy, rehabilitantów i rodziców niepełnosprawnych dzieci. Właśnie dlatego charakteryzuje je funkcjonalność, pożądane walory zdrowotne i estetyczne.

Produkujemy rowery trójkołowe, urządzenia pionizujące, rowery rehabilitacyjne, rowery trójkołowe rehabilitacyjne, chodziki balkoniki, pojazdy z napędem specjalnym, meble do rehabilitacji,

Realizujemy nietypowe zlecenia na sprzęt rehabilitacyjny, dostosowujemy sprzęt rehabilitacyjny innych producentów do indywidualnych potrzeb. Wykonujemy lub dostosowujemy sprzęt rehabilitacyjny według zaleceń rehabilitanta, lekarza lub potrzeb zamawiającego. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Na wykonany sprzęt udzielamy 24-miesięcznej gwarancji.

Urolog Tychy

Urolog Tychy

W centrum medycznym Arkamedic w Tychach można umówić się na wizytę niemalże każdego specjalisty. Przychodnia umożliwia rejestrację telefoniczną, dzięki czemu bez wychodzenia z domu możemy umówić się do lekarza. Na pacjentów w swoich gabinetach czekają między innymi: ginekolog, urolog, laryngolog. Można także zrobić usg kiedy jest to konieczne do prawidłowej diagnozy. Ośrodek Arkamedic prowadzi także różnego rodzaju programy, obecnie zaprasza na szczepienia profilaktyczne przeciwko grypie. Można także umówić się na rehabilitację.

Nieruchomości Tychy

Nieruchomości Tychy

Jeśli chcesz stać się posiadaczem prestiżowej nieruchomości w Tychach, koniecznie musisz odwiedzić familijne Osiedle Łabędzie. Sam wygląd budynków na osiedlu, które są nie wysokie, kameralne - świadczy o standardzie mieszkań. Budynki mają także bardzo ciekawą architekturę. Osiedle Łabędzie to kompleks ośmiu budynków w zabudowie szeregowej oraz dwóch trzykondygnacyjnych budynków (21 mieszkań w każdym). Niska zabudowa na osiedlu powoduje, że osiedle doskonale komponuje się z otaczającą je przyrodą. Jeśli kupować nowe mieszkanie w Tychach to tylko na Osiedlu Łabędzim. Zapraszamy zainteresowanych do odwiedzin na naszym osiedlu.