Blog Archives

Home  >>  

Wypożyczalnia samochodów Pyrzowice

Wypożyczalnia samochodów Pyrzowice

Przedsiębiorstwo Solid Car oferuje Państwu najem aut osobowych rozmaitych klas. Jeśli lądujesz na lotnisku w Pyrzowicach Katowicach oraz pragniesz wypożyczyć auto to zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Zapewniamy całościową obsługę, niezawodne pojazdy oraz kompletne ubezpieczenie.

Posiadamy szeroki wybór aut w przeróżnych klasach. Jako nieliczni zapewniamy dojazd do klienta i niezwykle konkurencyjne zniżki w przypadku dłuższego wynajmu.

Ciągle rozszerzające się ogromne grono naszych użytkowników właśnie potwierdza naszą renomę. Zapraszamy na naszą stronę www.

Parking – Lotnisko Pyrzowice

Parking - Lotnisko Pyrzowice

Osobom wylatującym z Portu Lotniczego w Pyrzowicach na urlop, w podróż w interesach lub do bliskich pragniemy zaproponować ofertę postoju samochodu na strzeżonym miejscu parkingowym. "Parking u Madzi" (Pyrzowice) oferuje także fachową obsługę, pilnowanie 24h na dobę teren oraz idealną lokalizację tuż obok Terminali A i B Portu Lotniczego w Pyrzowicach. Te wszystkie cechy posiada naszą ofertę parkingową w Pyrzowicach. Opłata za miejsce postojowe samochodu zawiera także transport do Portu Lotniczego oraz odbiór po przylocie. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.parkingumadzi.pl, gdzie prezentowana jest oferta naszego parkingu w Pyrzowicach, dane adresowe oraz szczegóły rezerwacji miejsca na parkingu.

Wypożyczalnia Aut Pyrzowice

Wypożyczalnia Aut Pyrzowice

Nasza firma zaprasza wszystkich chcących pożyczenia pojazdu do wykorzystania z naszej propozycji. W swoim garażu posiadamy samochody, które jedynie wyczekują by służyć Wam. Jako nieliczni gwarantujemy dojazd do klienta oraz niesłychanie konkurencyjne zniżki przy dłuższym wynajmie.

Jednymi z podstawowych naszych użytkowników są osoby wypożyczające samochód na lotnisku w Pyrzowicach. Mamy wykwalifikowany personel, który pomoże wybrać właściwy kategorię auta.

Serdecznie zapraszamy do zobaczenie naszej witryny www gdzie można zarezerwować najmu samochodu oraz dostać więcej wiadomości.

Parking lotnisko Katowice

Parking lotnisko Katowice

W dobie lotnisk i samolotów, często odwiedzanych przez wiele ludzi, potrzeba miejsc gdzie człowiek korzystający z lotniska będzie mógł spokojnie zostawić własne auto. Z racji tego, że lotniska wymagają sporego terenu, bywają one z reguły odległe od miast. W takim wypadku, aby dotrzeć na lotnisko i wyjechać w podróż należy do niego dotrzeć we własnym zakresie. Można skorzystać z taksówki czy autokaru, ale częściej ludzie decydują się na własne auta. Właśnie dlatego powstał parking przy lotnisku Pyrzowice . To miejsce gdzie klient lotniska bez obaw może pozostawić swój samochód do czasu powrotu. Parking Pyrzowice dostępny jest dla wszelkich typów samochodów. Bez znaczenia jest tu czas, na jaki ma pozostać auto. Parking lotnisko Katowice proponuje sporo miejsc parkingowych. Nie warto zostawiać samochodu w otwartym i niebezpiecznym punkcie. Myśli na temat tego, czy czy z samochodem nic się nie stało, często mogą popsuć wyjazd. Zadzwoń i zarezerwuj parking - warto postawić własne auto na naszym parking w Pyrzowicach i beztrosko wyruszyć w podróż samolotem.

Parking u Madzi – Pyrzowice

Parking u Madzi - Pyrzowice

Jeśli wylatują Państwo z lotniska Katowice Airport na urlop, podróż w interesach lub do bliskich pragnęlibyśmy przedstawić Państwu propozycję postoju pojazdu na strzeżonym parkingu. Nasz parking w Pyrzowicach gwarantuje profesjonalną obsługę, dozorowanie 24 godziny na dobę plac oraz świetne położenie obok Terminali A i B Portu Lotniczego Katowice Airport. To wszystko wyróżnia nasz parking w Pyrzowicach. Cena za postój samochodu zawiera również dowóz na Terminal oraz odbiór po podróży.