Blog Archives

Home  >>  

Remonty w Katowicach

Remonty w Katowicach

Rem-Sar to firma, której specjalnością są kompleksowe prace remontowe. Od wielu lat świadczymy swoje usługi, oferując Klientom wszechstronną pomoc zarówno, jak chodzi o generalne remonty i drobne prace wykończeniowe w salonie, sypialni czy kuchni. Wieloletnie doświadczenie w zakresie usług remontowych oraz budowlanych, nowoczesny sprzęt oraz ekipa pracowników z bogatą wiedzą specjalistyczną oraz umiejętnościami praktycznymi gwarantują wszystkim naszym Klientom 100% zadowolenia ze współpracy.

W zakres oferowanych przez nas prac wchodzą m.in.: montaż sufitów podwieszanych, wielopoziomowe zabudowy sufitów i ścian, malowanie, układanie glazury i terakoty, paneli, deski barlineckiej, montaż hydrauliki, instalacji elektrycznej, biały montaż – instalacja armatury łazienkowej, jak również montowanie instalacji podtynkowych, nakładanie kamienia elewacyjnego, tynku strukturalnego, montowanie drzwi wewnętrznych i zewnętrznych i wiele więcej. Regionem, w którym wykonujemy usługi budowlane jest Śląsk - przede wszystkim w miejscowościach takich jak Katowice i okolice. Po szczegóły zapraszamy na stronę www!

Projektowanie wnętrz Śląsk

Projektowanie wnętrz Śląsk

Projekty to nasza pasja i hobby. W następstwie tego skoncentrowaliśmy się jako firma na realizowaniu specjalistycznych projektów dla wnętrz oraz aranżacji budynków mieszkalnych i domów. Dla jednostki ArtAtu Design, projektowanie wnętrz jest czymś więcej aniżeli tylko i wyłącznie pracą. Każda utworzona przez nas aranżacja to coś, w co inwestujemy całkowite nasze możliwości, serce a ponadto emocje, które są ogromnie ważne. Tym samym wykonujemy projekty w pełni profesjonalnie, a nasze usługi oferujemy zwłaszcza na terenie Śląska. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

Wolfsystem – Budowa silosów

Wolfsystem - Budowa silosów

Firma Wolfsystem zajmuje się budową i projektowaniem różnego rodzaju domów i mieszkań . Naszą specjalnością są budynki mieszkaniowe , niemniej jednak w mojej ofercie poszukają Państwo również : mieszkaniajednorodzinne, pasywne, ekologiczne, budynkirozbudowane, zbiorniki żelbetonowe, hale, biogazownie, ujeżdżalnie, stajnie, wiaty, silosy i inne . Budujemy iwytwarzamy z różnorakich materiałów: od betony czy żelbetony poprzezkonstrukcje stalowe i płytowe aż po drewno . Firma Wolfsystem istnieje już od 1966r. wiec wiedzę praktyczną jest ze stuprocentową pewnością naszą mocną stroną . Jesteśmy bardzo wszechstronni i konstruujemy zarówno hale magazynowe, ekonomiczne , jak i bardzo trudne hale produkcyjne włącznie z pomieszczeniami socjalnymi i biurami . Jeżeli planujesz budowę jakiejkolwiek domów i mieszkań to koniecznie skontaktuj się z nami. Satysfakcja gwarantowana.