Blog Archives

Home  >>  

Fotograf Rybnik, Dariusz Maciejewski, fotograf ślubny Rybnik

Fotograf Rybnik, Dariusz Maciejewski, fotograf ślubny Rybnik

Planujesz ślub i wesele? Poszukujesz profesjonalnego fotografa? Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą - jako fotograf ślubny rybnik zapewniam zdjęcia ślubne z całego dnia, zaczynając od przygotowań, na oczepinach kończąc.Przepiękne i profesjonalnie wykonane fotoksiążki zarówno dla Was, jak i dla rodziców. Jako wasz przyszły fotograf rybnik mam także możliwość wykonania zdjęć z drona. Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu: . Z przyjemnością się z Wami spotkam aby omówić Wasze oczekiwania 🙂

Oknoplast Rybnik

Oknoplast Rybnik

Bardzo wysoka jakość, znaczące zaufanie wśród dotychczasowej klienteli, przebogata oferta, 10-letnie doświadczenie, odpowiednie podejście do pracy oraz gwarancja na bardzo długi czas - właśnie to wszystko sprawia, że Aveko jest strzałem w dziesiątkę dla tych ludzi, których interesują okna Rybnik, lecz także rolety, drzwi bądź bramy garażowe. Fakty są takie, iż to jakże nieskromne opisanie atutów Aveko bez najmniejszego cienia wątpliwości nie mija się z tym jak oceniają ją klienci. Co jak co, lecz w trakcie funkcjonowania na lokalnym rynku: przede wszystkim w rachubę wchodzi Rybnik oraz Żory, czyli województwo śląskie, zdołaliśmy zadowolić setki klientów, którzy chętnie wracają do nas oraz polecają wykonywane przez nas usługi swoim znajomym. Szczególnie polecamy wszystkim zainteresowanym oknami, itp., wyroby Oknoplast, bo to niewątpliwie jedna z najznakomitszych marek. Doskonale rozumiemy, że ktoś może najzupełniej nie mieć zielonego pojęcia o roletach bądź oknach - czyli odpowiadamy ma autentycznie każde zapytanie związane z tym co posiada w ofercie Aveko. Są zatrudnieni w naszej firmie tylko i wyłącznie fachowcy, czyli proces sprzedaży oraz potem montaż charakteryzują się niebywale bardzo dobrą jakością. Wiemy, iż należy dbać o klientelę, w końcu trudno działać bez szanownych Państwa. Naturalnie jesteśmy wyłącznie zwykłymi ludźmi, a nie genialnymi robotami, lecz przyjaznego stosunku do naszych Klientów trudno nam po prostu odmówić. Oprócz tego wystarczy wstąpić na stronę internetową www.oknoplast.rybnik.pl, aby pojąć, że na szczęście oknoplast rybnik oraz reszta zdecydowanie nie należą do bardzo drogich. A więc gorąco chcielibyśmy zaprosić mieszkańców Żor, Rybnika oraz najbliższych okolic do dokładniejszego zaznajomienia się z akurat naszą ofertą - Aveko na 100% przypadnie Tobie do gustu! Zresztą wystarczy sobie poczytać trochę opinie klientów o na przykład drzwiach, które sprzedajemy oraz tym jak je montujemy.

Salon kosmetyczny w Rybniku

Salon kosmetyczny w Rybniku

Ekskluzywny salon kosmetyczny w Rybniku - Centrum Pielęgnacji Ciała, to ustronne miejsce, w którym poczujesz się wykwintnie. U nas przede wszystkim miło spędzisz czas, a po wizycie będziesz dopieszczona. W trosce, o jak najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług, zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowaną kadrę kosmetologów i masażystek. Szczególną uwagę zwracamy na staranność podczas wykonywania każdego zabiegu. Wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie i pasja z jaką pracujemy zapewni Państwu usługę na najwyższym poziomie.

Nasz gabinet to profesjonalizm usług poprawiających wygląd i stan ducha. Za cel stawiamy sobie zrelaksowanie klienta. Nasz wyjątkowy gabinet kosmetyczny to miejsce, w którym przy użyciu najnowocześniejszej technologii, możecie Państwo kompleksowo zadbać o zdrowy i młody wygląd swojej skóry, ciała i paznokci.