Blog Archives

Home  >>  

Koła łańcuchowe Śląsk

Koła łańcuchowe Śląsk

Zachęcamy producentów maszyn, urządzeń oraz zakłady produkcyjne do zaznajomienia się z naszą klarowną propozycją. Dystrybucja podzespołów przeniesienia napędu to nasza specjalność. Oferujemy nie tylko najwyższej jakości towary Ze swojej strony możemy zagwarantować też kolosalne doświadczenie oraz fachową wiedzę.

Koła Łańcuchowe MAWRO to o wiele więcej niż sama dystrybucja!

Zależy nam na kompleksowym i indywidualnym podejściu do naszych klientów, dlatego wypatrując konsultingu technicznego w zakresie wyboru części, które są dostępne w opisującej nas ogromnej ofercie - jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Jakkolwiek to ciągle nie wszystko, co wyróżnia naszą klarowną ofertę na tle konkurencyjnych. Na bazie posiadanego doświadczenia oraz w odpowiedzi na wymogi żywiołowo rozwijającego się rynku, zdecydowaliśmy się na poszerzenie swojej propozycji o produkcję szczegółów niestandardowych. Warto wyodrębnić, że są to elementy wykonywane zgodnie z dokumentacją techniczną podsyłaną nam przez konsumenta. jako eksperci, nie boimy się wyzwań.

Bez względu na to, jak nadzwyczaj karkołomny jest projekt, który potrzebują Państwo zrealizować - gorąco zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy przekonani, że znajdziemy rozwiązanie, które odpowie na stawiane wyczekiwania, a nawet je przewyższy.

Mawro - bogaty pokaźny asortyment, jakość bez ustępstw. Najlepsze koła łańcuchowe na Śląsku

Aby w pełni zrozumieć oferowane przez nas usługi i różnorodność asortymentu, z jakim wychodzimy do Państwa - pozwolimy sobie zwrócić szczególną uwagę na towary, które niejako stanowią kręgosłup opisującej nas oferty.

Wymienić należy przede wszystkim:

  • koła łańcuchowe,
  • łańcuchy rolkowe,
  • koła i pasy zębate,
  • tuleje rozprężno-zaciskowe,
  • listwy i koła modułowe,
  • śruby i nakrętki trapezowe,
  • sprzęgła, napinacze,
  • wałki prowadzące,
  • motoreduktory,
  • łożyska.

Chcemy jednakże podkreślić z tego miejsca, że nie jest to nasza pełna propozycja i zachęcamy do zaznajomienia się z kompletnym asortymentem. Jesteśmy przekonani, że będzie kompleksową odpowiedzią na Państwa wymogi.

Od początku działalności kładziemy nacisk na to, żeby nasza propozycja w sposób całkowity usatysfakcjonowała preferencje firm i zakładów wytwórczych w zakresie wyposażenia wysokiej jakości - w możliwie jak najbardziej przystępnych cenach. Uprzejmie zapraszamy do kontaktu w sprawie kół łańcuchowych na Śląsku i kooperacji. Aby przeczytać trochę więcej informacji zapraszamy też na blog.

Kontrola dostępu Raciborz

Kontrola dostępu Raciborz

Firma T2T SYSTEM S.C. zajmuje się całościową obsługą informatyczną niewielkich i średnich firm, głównie na obszarze woj. śląskiego i opolskiego. Dostarczamy wsparcie techniczne w rozwiązywaniu problemów informatycznych zaistniałych podczas codziennej pracy, służymy pomocą przy wyborze nowych rozwiązań IT, instalujemy sieci komputerowe i monitoring, wdrażamy i dbamy o już wdrożone systemy informatyczne a także przeprowadzamy kursy dla pracowników.

Każda firma potrzebuje obsługi informatycznej. Zastosowanie outsourcingu IT pozwala na redukcję wydatków na zatrudnienia oraz ograniczenie kosztów na szkolenia personelu. Dzięki kompleksowej ofercie usług informatycznych zapewniamy wybór najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów tak, aby mogli skupić się na tym, co jest dla nich najważniejsze, czyli na rozbudowie własnego biznesu.

Naszą zaletą jest merytoryczna wiedza zyskana w czasie wieloletniej pracy w zróżnicowanych obszarach IT oraz umiejętność współpracy z klientem-użytkownikiem. Dla nas priorytetem są ludzie i ich potrzeby, nie maszyny.

Balustrady ze stali kwasodpornej.

Balustrady ze stali kwasodpornej.

Stal kwasoodporna dzięki swej plastyczności to materiał bardzo dobrze nadający się na wszelkie elementy balustrady. Idealnie wygląda w połączeniu z drewnem, szkłem i innymi materiałami. Obecnie najczęściej wybieranym profilem na balustrady są przkroje okrągłe o różnych wymiarach w tym najczęciej stosowane mające średnicę 38, 42 lub 51 mm. Natomiast zamknięte profile prostokątne wybierane są do nowoczesnych balustrad.Powierzchnia stali jest wykończona w postaci szlifowania lub polerowania. Stal szlifowana jest praktyczna i elegancka ponieważ nie widać na niej zarysowań. Trzeba jednak pamiętać, że im grubszy szlif, tym stal łatwiej ulega zabrudzeniu. Odmiennym gatunkiem jest stal polerowana. Ponieważ jest miękka, łatwo ją uszkodzić, rysuje się, a z czasem matowieje. Balustrady nierdzewne są bardzo odporne na działanie deszczu i sniegu. Dlatego balustrady z nierdzewki można stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.