Blog Archives

Home  >>  

Kancelaria adwokat Pytlewski

Kancelaria adwokat Pytlewski

Kancelaria prawna prowadzona przez adwokata S.Pytlewskiego zapewnia gruntowną i uczciwą pomoc prawną. Kancelaria adwokat Pytlewski to gwarancja stałego kontaktu z adwokatem poprzez możliwość bezpośredniego z nim spotkania w biurach prawnych kancelarii mieszczących się w Dąbrowie Górniczej i Jastrzębiu-Zdroju. Każdy potrzebujący pomocy prawnej może się spotkać ze szczególną troską okazywaną przez firmę adwokat Pytlewski. O jakości usług prawnych wykonywanych przez adwokata świadczy fakt wieloletniego doświadczenia zawodowego zdobytego podczas zatrudnienia w organach wymiaru sprawiedliwości. Jest to bogaty kapitał adwokata Pytlewskiego który jest wykorzystywany do udzielania pomocy prawnej dla klientów kancelarii. Adwokat udziela porad prawnych, sporządza opinie prawne, występuje za klienta w postępowaniach sądowych. Każdorazowo gwarantując wykonanie usługi na wysokim poziomie - zgodnie ze standardami etyki adwokackiej. Z sukcesami prowadzi takie sprawy jak: procesy gospodarcze, procesy rozwodowe, procesy o odszkodowania, procesy karne, procesy pracownicze, procesy o zasiedzenie, sprawy egzekucyjne, procesy o zapłatę oraz rejestrację i likwidację spółek handlowych.

Adwokat zaprasza do skorzystania z usług prawnych prowadzonej przez niego kancelarii w tym zachęca do bezpośredniego kontaktu w siedzibach firmy tj. w Dąbrowie Górniczej i Jastrzębiu-Zdrój. Klient zawsze zostanie potraktowany indywidualnie. A jego potrzeby i możliwości zostaną wzięte pod uwagę. Stała obsługa prawna odbywa się w oparciu o umowę abonamentu miesięcznego co zapewnia ciągłość świadczonych usług prawnych.

RATH – wyroby ogniotrwałe

RATH – wyroby ogniotrwałe

Nasza firma oferuje swoim klientom piece, kotły przemysłowe, materiały ogniotrwałe, wymurówkę pieca . Mamy do zaoferowania wyroby ogniotrwałe formowane , wyroby izolacyjne, włókniste oraz formowane próżniowo.Nasza siedziba znajduje się w województwie Śląskim. Nasza firma zapewnia wykonawstwo wyłożeń ogniotrwałych. Wysoko wykwalifikowana kadra inżynierów specjalizuje się w montażu kotłów, pieców przemysłowych oraz doradztwie z zakresu materiałów ogniotrwałych naszej produkcji. Dodatkowo oferujemy doradztwo przy wymurówce pieca wraz z kompleksową ofertą ogniotrwałych materiałów. Całościową ofertą naszych materiałów ogniotrwałych oraz usług znajdą państwo na rath.com.pl

Eden.pl – dystrybutory wody

Eden.pl - dystrybutory wody

Ludzki organizm nie może pracować bez wody. To ona sprawia, że czujemy się zdrowiej oraz pracujemy efektywniej. W kwestii pracy - nie bez powodu w biurach ustawione są charakterystyczne dozowniki z wodą - pracownicy czy też klienci muszą mieć dostęp do orzeźwiającej wody. Korzystając z rzetelnych usług firmy Eden możecie Państwo zamawiać z jednego źródła cykliczne dostawy wody i kawy do swojego biura, oszczędzając w ten sposób finanse oraz zmniejszając formalności. Przedsiębiorstwom oraz instytucjom oferujemy dostawy wody butelkowanej czy też w dystrybutorach (również dodatkowo filtrowanej), a ponadto szansę dzierżawy czy też odkupienia profesjonalnych ekspresów ciśnieniowych przygotowujących kawę z kapsułek czy też ziarnistą. Zapewniamy dostawy cykliczne, we wcześniej uzgodnionym terminie dostępnym dla naszych konsumentów, opiekę oraz pomoc ze strony doradcy i kompletny serwis leasingowanych ekspresów.

Przychodnia Duomedic

Przychodnia Duomedic

Duomedic to przychodnia mieszcząca się w Dąbrowie Górniczej, która w swojej ofercie posiada standardową opiekę zdrowotną jak i opiekę specjalistyczną psychologa i psychoterapeuty oraz lekarzy specjalistów takich jak: endokrynolog, laryngolog, ortopeda, ginekolog oraz chirurg piesi, który robi również USG piersi.

Samych lekarzy specjalistów, których zatrudnia przychodnia jest ponad 15, przede wszystkim: psycholog, psychoterapeuta, ginekolog , ortopeda, laryngolog, endokrynolog i chirurg piersi, który przez wykonanie badania usg zdiagnozuje guza piersi.

Wszyscy lekarze i specjaliści działają dla dobra naszych pacjentów z najwyższą troską wykorzystując swoją wiedzę i praktykę.

Zapraszamy pacjentów z Dabrowy Górniczej jak i miast sąsiadujących .

Blachodachówka dąbrowa górnicza

Blachodachówka dąbrowa górnicza

Nasza firma funkcjonuje na rynku już jakiś czas. Jesteśmy grupą specjalistów, którzy posiedli znaczne umiejętności w temacie budownictwa. Chcemy wykorzystać nasze umiejętności do tego aby pomóc naszym Klientom. Pragnąc wyjść naprzeciw prośbom Klientów nieustannie dopracowujemy ofertę dotyczącą dachów, całej elewacji jak również montażu okien i drzwi. Kooperujemy z firmami działającymi w wielu branżach. Imponująca lista szczęśliwych Klientów daje pewność, że będziemy dla Ciebie firmą, której można zaufać. Idealna precyzja realizowanych zleceń jak również ekspresowe terminy wykonania zleceń i atrakcyjne stawki cenowe okażą się decydujące podczas wyboru. Zapraszamy na naszą stronę!

Auto szyby

Auto szyby

Szkło używane do produkowania szyb samochodowych jest potrzebne dla bezpiecznej podróży i jest specjalnie robione zgodnie z ogólno obranymi światowymi normami. Auto szyby wytworzone są z bezpiecznego szkła, występującego w dwóch odmianach, a zwyczajnie zwane są szkłem laminowanym i szkłem utwardzanym plotowanie Wrocław. Szkło laminowane zostało wykorzystane do szyb w pojazdach od 1927 roku i jest wytwarzane przez wstawienie między dwoma szybami arkusz klarownego tworzywa sztucznego, i uszczelnianie ich za pomocą ciepła i ciśnienia. Folia z tworzywa sztucznego skleja oba arkusze szkła, co zapobiega wybuchowi szkła podczas rozbicia i spowodowaniu zranień poprzez nacięcia ostrymi okruchami.

Mieszkania Mysłowice

Mieszkania Mysłowice

Jeśli pragniesz zakupić dla siebie a także rodziny mieszkania Będzin albo mieszkania Sosnowiec szybko udaj do naszej firmy Silesia house, która ma okazję dopomóc ci znaleźć odpowiednie dla twojej rodziny lokum. Jeśli nie masz czasu samodzielnie zastanawiać się nad zakupem nowego biura, przyjdź do naszych pracowników, którzy zrobią to za ciebie. Biuro nieruchomości Silesia House to duże doświadczenie w pośredniczeniu w zakupie, sprzedaży i wynajmie przeróżnych nieruchomości, zaczynając na domach oraz mieszkaniach a kończąc na biurach, lokalach orazdziałkach. Zapewnia to wysoką jakość współpracy oraz ich pełną rzetelność. Zapraszamy również na naszą stronę w internecie www.silesiahouse.pl.

Fabryka Wnętrz Inspiracją Twojego Wnętrza – Remonty

Fabryka Wnętrz Inspiracją Twojego Wnętrza - Remonty Zakres usług

Zakres usług – remonty mieszkań i wykończenia wnętrz

W chwili obecnej świadczymy usługi wykończeń wnętrz i remontów mieszkań w zakresie:

 • układanie glazury, terakoty, gresu
 • montaż sufitów podwieszanych ( także skomplikowane wzory)
 • montaż ścianek gipsowo-kartonowych
 • wygładzanie ścian i sufitów, gipsowanie , cekolowanie
 • malowanie – różne techniki, tapetowanie
 • montaż oświetlenia, halogeny, ledy i inne
 • instalacje hydrauliczne-kanalizacja
 • panele podłogowe, deska podłogowa
 • układanie wykładzin
 • poziomowanie podłóg, wylewki szlichty
 • brodziki z glazury, terakoty, łaźnie
 • antresole – taras, patio, balkon, antresola
 • skuwanie glazury i terakoty, betonu
 • adaptacja pomieszczeń do nietypowych celów
 • wykonanie ciekawych struktur ściennych
 • montaż i wymiana okien oraz drzwi i framug
 • wyburzanie ścian
 • i wiele innych

Zapraszamy do zapoznania się z galerią, w której znajdą Państwo prace zrealizowane przez naszych pracowników.

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron

www.90.pl to serwis firmy reklamy, która specjalizuje się w przeprowadzaniu skutecznych kampanii reklamowych w sieci. Wśród przystępnych usług znajdują się: tworzenie stron, pisanie tekstów, pozycjonowanie, linki sponsorowane. Na rynku usług reklamowych działamy od kilkunastu lat, nieprzerwanie zwiększając kompetencje oraz praktykę, dzięki czemu świadczymy nasze świadczenia na najwyższym poziomie. Jesteśmy w stanie pochwalić się wieloma sukcesami, co zaręcza nam nieskończoną także udaną pracę z Nabywcami. Działamy na obszarze całego państwa, nieprzerwanie wykonując fachowe świadczenia. Zachęcamy na naszą witrynę!