Blog Archives

Home  >>  

Sprawdź ofertę luksusowego noclegu w Istebnej

Sprawdź ofertę luksusowego noclegu w Istebnej

Hotel Zagroń w Istebnej to nie tylko miejsce noclegowe lecz także doskonałe miejsce na organizację jednego z najważniejszych dni w życiu czyli wesela. Potrafimy pomieścić każdą liczbę gości a nasi szefowie kuchni zadbają o aspekt kulinarny. Hotel może pomieścić kilkuset gości, posiadamy pokoje hotelowe jednoosobowe ale także siedmioosbowe. Nasz dedykowany manager pomoże zadbać o najmniejszy detal tak aby wszystko było zapięte na ostatni guzik. Sprawdź co możemy dać Tobie na stronie internetowej lub zadzwoń. Więcej informacji oraz cen znajdziesz w dziale cennik lub po bezpośrednim kontakcie pod numerem telefonu 33 483 20 34.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych

 Wypożyczalnia samochodów dostawczych

Ogólne warunki wypożyczenia samochodu niekiedy mogą wzbudzić u nas zawroty głowy. Niestety są one zazwyczaj zapisane w mało prosty sposób tak aby skorzystała na nich głównie firma wypożyczająca samochody oraz firma ubezpieczeniowa w razie jakichkolwiek kolizjach czy też wypadkach. Nie wszyscy jednak posiadają tak nie zrozumiałe warunki wypożyczenia samochodu czy to dostawczego lub też osobowego. Jedną z popularniejszych firm oferujących możliwość wynajęcia samochodów jest ALANPOL. Od wielu lat świadczy takie usługi oraz jasno przedstawia ogólne warunki korzystania z usług jakie oferują.

Oleje naturalne

Oleje naturalne

Spożywanie zdrowych tłuszczów jest niezmiernie ważne. Naszemu organizmowi musimy dostarczyć tłuszcze pochodzenia zwierzęcego oraz pochodzenia roślinnego, ze szczególnym uwzględnieniem tych drugich. Nie każdy z nas wie, że najbardziej wartościowe oleje to oleje zimnotłoczone. Taki olej musi jak najszybciej znaleźć się w naszej kuchni. Jeśli będziemy używać tego oleju do każdych naszych potraw to możemy być pewni, że nasze zdrowie będzie bezpieczne. W przeciwieństwie do innych olejów, oleje zimnotłoczone nie mają żadnych złych składników, które zdołałyby oddziaływać nieodpowiednio na nasz organizm.

Hotel w Wiśle Pod Jedlami

Hotel w Wiśle Pod Jedlami

Hotel zlokalizowany jest w cichym, widokowym rejonie około 1 km od centrum Wisły w dzielnicy Jarzębata.

Oferujemy komfortowe, przestronne pokoje jedno, dwu i trzy-osobowe z łazienkami, każdy wyposażony w telefon, bezprzewodowy Internet WiFi z pięknym widokiem.

-monitorowany parking

-restauracja, kawiarnia i drink bar

-gabinet kosmetyczny (zabiegi kosmetyczne, masaż, kąpiele solankowe, sauna)

-pokój oraz plac zabaw dla najmłodszych

- przechowywalnia nart, bagaż

Domy z bala

Domy z bala

Jesteś zainteresowany taką materią jak na przykład drewniane domy ? Technologia konstrukcji domów z drewna jest nad Wisłą znana od wielu lat jakkolwiek ostatnio mocno się szerzy. Domy z bali posiadają dużo plusów i warto je poznać przed decyzją jaki dom się zbuduje. Nie zwlekaj dłużej wręcz przeciwnie wstąp na naszą stronkę i zapoznaj się z technologią oraz ofertą budowy domów z bali.

Projektowanie etykiet

Projektowanie etykiet

Projektowanie graficzne w wydaniu firmy Angrafi jest nadzwyczaj dobrze zrobione. Coraz częściej zjawiają się nowe firmy, nie mające wcale pojęcia o projektowaniu. Inaczej przedstawia się z firmą Angrafi, która ma grono profesjonalistów. Wspaniała kadra daje z siebie wszystko aby całkowicie zaspokoić oczekiwania własnych klientów. Oprócz tego firma zajmuje się projektowaniem opakowań, a także fotografią reklamową.

Nábytek Těšín

Nábytek Těšín

Asortyment umeblowania kuchennego, w języku czeskim kuchyňský nábytek dobierany jest odrębnie do konkretnej gastronomii. Najczęściej na podstawie planu, skonstruowanego z pomocą studia kuchennego, projektantki wnętrz czy też sami to zrobimy. Zakłady produkcji umeblowania kuchennego udzielają swoim odbiorcom coraz to szerszą propozycję, zróżnicowaną swym design, stylistycznie oraz swoimi barwami, ale to nie wszystko... szafki, w języku czeskim nábytek wyposażane są w ciąg usprawnień technicznych, jakie gwarantują odpowiednie ich zastosowanie.