Blog Archives

Home  >>  

Wirtualny spacer Fotograf

Wirtualny spacer Fotograf

Rekomendowany fotograf Google

Usługa od firmy Google pozwalająca dodanie wnętrza instytucji, firmy, domu do wizytówki w Street View. Wirtualna wycieczka pozwala zaprosić potencjalnych klientów do do wnętrza Twojego biura. Utworzenie wirtualnej wizytówki Twojej firmy na mapach od Google umożliwi całkowicie zintegrować Twój biznes z pozostałymi usługami Google w internecie. Dzięki dodanie wirtualnego spaceru z wizytówką w mapach Google Twój biznes będzie bardziej widoczna w wynikach wyszukiwania, a więc usprawni pozycjonowanie Twojej witryny w internecie. Od dawna tworzę wirtualne wycieczki dla biznesu, a moje dotychczasowe prace możesz obejrzeć na moim blogu, zapraszam. Widoczność strony www jest ważna by dotrzeć do internautów – moje wirtualne spacery polepszą widoczność Twojej firmy w internecie i będzie świetnym motywem promocyjnym zwiększającym sprzedaż i wzbudzającym zaufanie internatów do Ciebie. Usługa Street View staje się bardzo dobrym narzędziem do przyciągnięcia klientów. Nazywam się Jacek Żak i posiadam własny zakład fotograficzny, co więcej jestem rekomendowanym fotografem Google. Dysponuję profesjonalnym sprzęcie fotograficznym oraz programach. Zdjęcia wykonuję w całej Polsce, a głównie w województwie zachodniopomorskim, Rumi, Trójmieście (Gdynia, Gdańsk, Spot), ale również w Bydgoszczy. Zapraszam do skorzystania z mojego doświadczenia, Jacek Żak- rekomendowany fotograf Google z Rumi, z Trójmiasta, z województwa zachodniopomorskiego. Świadczę kompleksową usługę wraz ze zintegrowaniem twojego wirtualnego spaceru do Street View dla biznesu.

Włoska ceramika sanitarna

Włoska ceramika sanitarna

Wizyta w salonie wyposażenia łazienek może przyprawić o zawrót głowy, bo wybór produktów i ich uroda są naprawdę imponujące. Do wyboru mamy umywalki ceramiczne, szklane , stalowe, drewniane i z wielu innych materiałów. Każda z nich posiada swój oryginalny wzór i formę.absolutny prym w designie artykułów łazienkowych, a w szczególności w ceramice sanitarnej wiodą producenci włoscy. Co proponują włosi w ceramice sanitarnej? Nie ma kształtu, wzoru czy koloru który umknął by uwadze renomowanym projektantom oraz fabrykom takim jak: Cielo czy Artceram. Włoski design to unikalne wzornictwo, funkcjonalność i stylowa prostota. Kreowanie wyjątkowych, pięknych, ponadczasowych i prestiżowych przestrzeni. Warto jednak pamiętać, że przy tym bardzo różnorodnych. Włoscy producenci zaskoczą nas bogatą paletą kolorów, kształtów, faktur oraz różnorodności swojej wysokiej jakości oferty. Pamiętajmy jednak, że to nasza łazienka i to my będziemy w niej spędzać czas a więc to przede wszystkim nam ma się podobać!

Usługi księgowe Gdynia

Usługi księgowe Gdynia

Biuro Ankora to znakomita i najlepsza propozycja dla firm szukających trafnej obsługi w aspekcie ksiąg fiskalnych, kadr, płac i ogólnie rachunkowości. Funkcjonujemy od ponad 12 lat, realizując różne sprawy z obszaru prowadzenia księgowości dla firm, organizacji i innych. Wykonujemy usługi również dla klientów polskich, jak i międzynarodowych oraz biuro rachunkowe Rumia, osób indywidualnych i spółek. Bez przerwy się szkolimy i rozwijamy, aby móc sprostać wszelkim wymaganiom. Zapraszamy do poznania się z naszą ofertą. Prosimy o kontakt z naszym biurem celem omówienia szczegółów współpracy.

Ankieta ewaluacyjna

Ankieta ewaluacyjna

Zbierasz informacje o rynku? Chcesz wiedzieć, czy twoja spółka jest odpowiednio widziana przez partnerów? A może pragniesz sprawdzić poziom lojalności swoich pracowników? Doskonałym sposobem jest zrealizowanie ankiety online przy użyciu naszego serwisu Ankieter.pl. Dzięki nam w mgnieniu oka i bez zbędnych trudów założysz ankietę, roześlesz do respondentów, zgromadzisz i zbadasz rezultaty, wykonasz, analiza rynku. Bez kłopotów dowiesz się co inni twierdzą o przedmiocie, który cię ciekawi. Ankiety nie mają zakresów jakościowych i ilościwych. Możesz z bez problemów dołączyć zdjęcie, film czy też zamieścić ankietę na swojej stronie www. Ankieter.pl