Blog Archives

Home  >>  

Profesjonalny sklep piłkarski

Profesjonalny sklep piłkarski

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nowo otwarty profesjonalny sklep piłkarski oferuję markowy sprzęt piłkarski takich marek jak: Nike, Puma, Adidas. W sklepie znajdą Państwo wszystko co związane z amatorskim i bardziej zaawansowanym graniem w piłką nożną. Posiadamy w ofercie produkty, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Znajdą Państwo u nas buty piłkarskie, stroje piłkarskie, dresy, getry, bluzy, bluzy bramkarskie, rękawice bramkarskie, nadruki na koszulki, tablice trenerskie, opaski, torby, plecaki i inny sprzęt piłkarski, które do piłki nożnej, są niezbędne. Sklep sportowy działa na rynku od 1991 roku. Jedną z recept na sukces jest pełne otwarcie na potrzeby i oczekiwania Klientów. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, codziennie przekonujemy się, że wybrane rozwiązania okazały się słuszne. Słuchamy sumiennie każdej sugestii i opinii, analizujemy działania i wyciągamy wnioski. Dzięki opiniom Klientów systematycznie rozwijamy działalność. Na pierwszym miejscu stawiamy jakość oferowanych usług. Reputację i uznanie, w tak wymagającej dziedzinie jak handel, kształtuje się bazując o najwyższą jakość oferowanych usług. Starania firmy Marba-Sport wyniosły przydatne wyróżnienia. Wyjątkowym powodem do radości jest nadany przez Krajowy Rejestr Długów certyfikat, Rzetelna Firma". To wskazuje, jak starannie są traktowane zagadnienia etyki w biznesie. Sklep sportowy prowadzi działalność, która jest przejrzysta i odpowiedzialna, rzetelnie reguluje swoje zobowiązania.

Parking

Parking

Na tej witrynie internetowej znaleźć można najistotniejsze informacje związane z parkingiem, który mieści się przy porcie lotniskowym w Gdańsku. Oferta parkingu skierowana jest przede wszystkim do osób wybierających się w podróż samolotową, które chciałyby pozostawić swój samochód w zaufanym miejscu. Właśnie ten parking został niezawodnie wyposażony i kontrolowany, z tego powodu nie trzeba się martwić o swój samochód. Korzystając z tej witryny internetowej można pozyskać wszelkie najistotniejsze informacje na temat przygotowanej oferty, jak również cen, sposobów rezerwacji oraz dane teleadresowe. Znajduje się tutaj także dokładna mapka ukazująca, w jaki sposób można zlokalizować parking.

Internetowy sklep sportowy

Internetowy sklep sportowy

Sportbazarto internetowy sklep sportowy i turystyczny, a zarazemprawdopodobnienajwiększa w Polsce hurtownia sportowa. Ściśle współpracujemyz tak renomowanymi producentami jak Adidas, Nike, Puma, Mitre, Campus, Wilson, Dunlop, Mikasa, Molten i inne. Od 1991 roku z powodzeniem prowadzimy sprzedaż swoich produktów na terenie całego kraju i zapewnia duży wybór sprzętu w atrakcyjnych cenach. Na dzień dzisiejszyoferujemy klientom kilkadziesiąt tysięcy produktów od akcesoriów myśliwskich, przez artykuły turystyczne, po wysoko specjalistyczny sprzęt sportowy. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek GIVOVA i ROCES w Polsce.

Roces Polska – inny wymiar rolek

Roces Polska - inny wymiar rolek

Oficjalny dystrybutor na Polskę marki Roces. Mamy w swojej ofercie wysokiej jakości łyżworolki i łyżwy w doskonałych cenach. Firma Roces została założona 1952 roku, od tamtej chwili firma stała się światowym liderem w produkcji rolek i łyżew. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, czym przewyższa inne marki z tej branży. Firma oparta jest na solidnych podstawach , każdy model rolki jest starannie zaprojektowany tak by spełniać specyficzne potrzeby rolkarzy. Naszym klientom zapewniamy fachową obsługę i ekspresową dostawę.