Blog Archives

Home  >>  

Spływ kajakowy supraśl wasilków

Spływ kajakowy supraśl wasilków

Nasza wypożyczalnia kajaków „Mokol”, skutecznie i z korzyścią funkcjonuje już od wielu lat. Została otworzona z myślą o tym, aby wspierać i rozkręcać zainteresowanie ludzi turystyką w rejonie białostockim. Wiemy, jak urokliwe są to okolice i robimy z Naszej strony wiele, by przybliżyć te wspaniałe miejsca innym zwiedzającym od jak najlepszej strony. Wiemy o tym, iż zwykła jazda samochodem lub nawet piesza wędrówka nie zapewnią tak znakomitych i nadzwyczajnych wrażeń, jak przejażdżka rowerem czy chociażby spływy kajakowe po rzece Supraśli. Dlatego też nie tylko produkujemy sprzęt z tworzyw sztucznych, ale też zajmujemy się jego wypożyczaniem. Dzięki nam możesz wybrać się na zorganizowany przez nas spływ kajakowy. Z naszą pomocą zwiedzisz Supraśl łodzią, a także wypożyczysz rowery Białystok - Supraśl. W okresie zimowym, zaopatrzymy cię w niezbędne do przebycia tras turystycznych narty. Nasze ceny są naprawdę atrakcyjne, a nasze doświadczenie w temacie ogromne. Zawsze służymy naszym klientom radą i wsparciem i działamy tak, aby prezentować najlepszą i najciekawszą ofertą w regionie. Warto nas wybrać.

Rowery wodne

Rowery wodne

Lato jest tym okresem w ciągu roku, kiedy zainteresowanie turystyką wodną i różnego rodzaju związanymi z wodą atrakcjami osiąga szczytowy poziom. Posiadając ośrodek zlokalizowany właśnie w bezpośrednim sąsiedztwie dużych zbiorników wodnych takich, jak chociażby jeziora, warto jest zainwestować w rozwijanie tej właśnie sfery turystyki, aby przyciągnąć do siebie jak największą ilość żądnych atrakcji amatorów wodnych przygód. Producent łodzi, Mokol, zajmuje się właśnie produkcją oraz sprzedażą profesjonalnego i bezpiecznego sprzętu pływającego, przeznaczonego do wspierania działalności różnego rodzaju ośrodków, zajmujących się wodną rozrywką. Produkujemy między innymi kajaki oraz rowery wodne, a także wiele innych rodzajów wyrobów np. słupy reklamowe. Oferujemy je w bardzo atrakcyjnych i korzystnych cenach, gdyż sami jesteśmy ich producentami. W związku z tym, posiadamy kontrolę nad każdym etapem produkcji, dzięki czemu jesteśmy pewni tego, że są one absolutnie bezpieczne i jesteśmy w stanie zagwarantować to naszym klientom.

Światłomierze

 światłomierze

Anemometry, dalmierze, detektory gazu, kamery inspekcyjne, mierniki pola elektromagnetycznego - czy któreś z obecnych przyrządów jest Ci znane ? To bardzo rzadko występujące rzeczy, które są niezwykle niezbędne w aktualnych czasach. Służą one do ogólnego mierzenia i pomiarów ! Mamy do dyspozycji bardzo bogate i odmienne nazwy, które nic nam nie mówią, ale na dobrą sprawę wykonują bardzo wiele zadań za nas. Nowoczesna technika poszła daleko na przód i dlatego jesteśmy niezwykle szczęśliwi i usatysfakcjonowani, iż takie a nie inne produkty znalazły się w naszej ofercie. Nie zwlekaj i odwiedź naszą stronę internetową, tam dowiesz się dużo o naszym sprzęcie.

Przewierty sterowane

Przewierty sterowane

Przewierty horyzontalne są nową formą odpowiednią w budownictwie, przede wszystkim przy czynnościach drogowych. Korzystając z usług naszej firmy możecie Państwo doprowadzić do realizacji przecisk pod przeszkodami takimi jak na przykład drogi lub rzeki. Nasza firma specjalizujesię w w/w usłudze, dostarczając najwyższej klasy jakość. Posiadamy najsolidniejsze maszyny i doświadczoną załogę. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Więcej informacji na stronie internetowej - przewierty.elsystem.pl.

Panele ogrodzeniowe

Panele ogrodzeniowe

Elsystem to wytrawna jednostka, zatrudniająca ludzi znających się na swoim fachu. Funkcjonujemy od momentu 2000 roku kalendarzowego zapewniając górnolotnej jakości posługi oraz okresowo poszerzając naszą ofertę. Mając wprawną ekipę jesteśmy w stanie wykona każde zamówienie. Naszym walorem jest zajęcie z ogrodzeniami. Lata praktyk sprawiają, że nie mamy sobie równych. Umożliwiamy handel oraz składanie systemowych ogrodzeń panelowych. W ofercie mamy takie ogrodzenia jak: ogrodzenia panelowe, przenośne, modułowe bądź ogrodzenia systemowe. Nasz asortyment to zarówno bramy, furtki, i system prefabrykowanej podmurówki. Pożądając zrealizować któreś z przedłożonych wariantów ogrodzeń obowiązkowo zgłoś się do nas. Więcej szczegółów o ogrodzeniach odszukacie Państwo na naszej stronce www - ogrodzenia.elsystem.pl.