Call Us : +123-456-789

Blog Archives

Home  >>  

Wypożyczalnia samochodów Mielec

Wypożyczalnia samochodów Mielec

Firma COMO24 współpracuje z biegłymi i rzeczoznawcami ponieważ naszą główną działalnością jest likwidacji szkód wynikłych z kolizji drogowych oraz awarii. Klientom zapewniamy samochód zastępczy (bezgotówkowo) na czas naprawy uszkodzonego auta. Nasza firma jest pośrednikiem reprezentującym Państwa interesy wobez zakładu ubezpieczeń z którym zawarta jest umowa. Oferujemy również wypożyczenie dowolnego samochodu z naszej oferty na dowolny okres. Posiadamy całodobową pomoc drogową i bardzo profesjonalny i miły personel który chętnie pomoże i doradzi w przypadku ewentualnych problemów.

Wynajem samochodów MaxTrans, Mielec

Wynajem samochodów MaxTrans, Mielec

Ogólnie po naszych jezdniach przewożone jest setki rzeczy. Sprawdź wyjątkowy sposób transportu drogowy. Dlaczego? Reguła jest jedna : jesteśmy w stanie. MaxTrans to działalność pokoleniowa. A wyjątkowe poglądy są z nami zawsze i zawsze zajmowaliśmy się transportem międzynarodowym. Oferujemy przede wszystkim transport międzynarodowy po terytoriach europejskich jak : Austria, Słowacja, i Ukraina. Oferujemy potężną obsadę samochodów, które są zawsze doposażone tak aby Państwa towar mógł przemieszczać się bezpiecznie dlatego też posiadamy nienaganną łączność GSM a także lokalizatory samochodów GPS. Nasza zaleta to normy emisji spalin EURO 3 i EURO5 , przede wszystkim szanujemy przyrodę. A także posiadamy w naszej ofercie spedycję międzynarodową i regionalną, jest to rzetelna usługa bazująca na wiedzy transportowej. Zobacz jakość, postaw na MaxTrans! Zachęcamy – oferujemy niebywałe usługi z dziedziny przewozu międzynarodowego i krajowego ładunków. W ofercie również: wynajem samochodów.

Naprawa turbosprezarek Mielec

Naprawa turbosprezarek Mielec

Rzetelna Regeneracja turbin, która robiona jest bardzo doskonale. Głównie świadczymy wszelkiego rodzaju naprawy ale również oferujemy skup turbin. Jeśli masz dośc obecnych napraw wykonywanych przez konkurencję - nie wachaj się, przyjedź do MR Radka. Nabyliśmy już niesamowite doświadczenie w zakresie napraw. Wykwalifikowany personel to nasz największy atut. Nie tolerujemy kompromisów, dlatego że jest to strata naszych i Państwa pieniążków, a także czasu. Gwarancja 12 miesięcy na naprawę.

Zapamiętaj nasze dane - Regeneracja turbin, Mielec, woj. Podkarpackie. Prawdopodobnie to twoja jedyna tak dobrze wykonana fachowa usługa.