Blog Archives

Home  >>  

Pokoje pracownicze w Legionowie

Pokoje pracownicze w Legionowie

Przymierzasz się do dłuższego przebywania w Legionowie?Zakwateruj się w placówce Pod Wieżyczkami.Ten wyjątkowy hotel pracowniczy znajduje się niedaleko centrum Legionowa i tylko siedem minut trasy od dworca kolejowego. Komfortowe pokoje pracownicze mieszczą w sumie 30 osób. Każdy zakwaterowany gość otrzymuje dojście do strzeżonego miejsca parkingowego, a także darmowego Internetu. Pokoje wyposażone są w łazienki, wygodne łóżka, a czas przeznaczony na relaks może umilić znajdujący się w pomieszczeniu TV. Hotel pracowniczy to doskonałe miejsce dla ludzi poszukujących niedrogiego noclegu na dłuższy okres.

Kuchnie pod zabudowę

Kuchnie pod zabudowę

Jesteśmy profesjonalną firmą z Legionowa, która oferuję produkcję i składanie mebli kuchennych na wymiar. Wszystkie komponenty z których aranżujemy meble przynależą do tych z najwyższej jakości. Jako bezprecedensowi urzeczywistniamy zamówienie z Warszawy, gdzie wszyscy nasi interesanci są zadowoleni z zrealizowanych przez nas zobowiązań. Uprzejmie inwitujemy na naszą witrynę na jakiej zapoznają się Państwo z naszymi projektami oraz adaptacjami. Uprzejmie inwitujemy do kontaktu czy dopiero co dostępnego salonu firmy.

Sala weselna Warszawa

Sala weselna Warszawa

O ile szukasz idealnego i pełnego uroku miejsca na istotne zdarzenie typu zawarcie związku małżeńskiego, spotkanie przyjaciół, przyjęcie jubileuszowe lub inne to najlepszą propozycją jest dla ciebie nasza aula Polna Róża. Obiekt położony jest w przepięknej okolicy, w której dominuje niesamowita aura. Nasza sala przeznaczona jest głównie do obsługi wesel, imprez integracyjnych, ale ochoczo spełniamy uzupełniające wymagania. Posiadamy sprzęt kuchenny, spa oraz parking dla aut. Posiadamy niezmiernie bogate menu i obsługę na wysokim poziomie. Namawiamy do kontaktu: www.polnaroza.pl