Blog Archives

Home  >>  

Rehabilitacja niemowląt Bielsko-Biała

Rehabilitacja niemowląt Bielsko-Biała

Centrum Rehabilitacji Ruchowej i Masażu „REHA-JUNIOR" w Kętach stworzyliśmy z myślą o dzieciach, przyszłych rodzicach oraz o tych, którzy poszukują idealnego miejsca na odnowienie sił, odnowę ciała i duszy w komfortowych warunkach.

Najwyższy poziom wszystkich usług rehabilitacyjnych zapewnia grono profesjonalnych i wysoko wykwalifikowanych fizjoterapeutów w dziedzinie neurofizjologii dziecięcej oraz masażu. Poprzez uzyskane szkolenia u najlepszych specjalistów nasi rehabilitanci posiadają narzędzia, dzięki którym świadczą usługi w kompleksowy i na najwyższym poziomie sposób pracować z Państwem i Państwa dziećmi.

Prowadzimy terapię neurorozwojową niemowląt, rehabilitację dzieci i niemowląt oraz młodzieży. Tok terapii dostosowujemy indywidualnie do możliwości i potrzeb dziecka. Ułatwia nam to zdobyć wspaniałe wyniki terapii rehabilitacyjnej. Za każdym razem dążymy do tego, aby poprzez właściwą stymulację terapia kojarzyła się dziecku z przyjemną zabawą, radością i odkrywaniem siebie.

Chcemy serdecznie zachęcić wszystkich naszych Klientów do skorzystania z usług gabinetu masażu. Gwarantujemy chwile przyjemnego relaksu i wspaniałego odprężenia, za sprawą doświadczenia i profesjonalnym i komfortowym warunkom, w jakich realizujemy masaże. Odpowiednio dobrana muzyka sprawia, że łatwiej zrelaksować się, a świece i zapachy pobudzą zmysły wprawiając w wspaniały nastrój. Masaż jest odpowiednią formą relaksu dla Waszego ciała.

Na zajęciach w Szkole Rodzenia REHA-JUNIOR dowiesz się jakie zmiany odbywają się w Twoim ciele, jak odróżnić symptomy porodu, jak urodzić zachowując bezpieczeństwo dla nas i dla dziecka oraz z pełną świadomością kontrolować organizm. Nasza szkoła rodzenia zadba o to, że poznasz specjalistów. Odkryjesz tajniki prawidłowego karmienia, przewijania oraz dbania o twojego maluszka.

Gimnastyka korekcyjna to zajęcia skierowane dla dzieci z wadami kręgosłupa, wadami klatki piersiowej, kolan, stóp. Profesjonalna terapia, zadba o to, aby Państwa pociechy rozwijały się jak najlepiej.

Zachęcamy do odwiedzenia nas, zapraszamy Klientów z pobliskich miast m.in. Kęty, Oświęcim, Andrychów, a także Bielsko-Biała.

Łupek dachowy Roofer – dachy z łupka naturalnego

Łupek dachowy Roofer - dachy z łupka naturalnego

Firma ROOFER zajmuje się wykonaniem dachów z łupka naturalnego. Firma posiada bogate doświadczenie w tym zakresie - ponad 20 000 m2 pokryć dachowych łupkiem naturalnym. Wszyscy chętni mogą zobaczyć wykonane prace wchodząc na posesje na których były wykonywane pokrycia po wcześniejszym umówieniu terminu. Firma Roofer wykonuje również inne prace dekarskie takie jak: montaż okien dachowych, solarów, obróbki blacharskie nawet najbardziej wyrafinowane, montaż odgromienia i wiele innych prac związanych z dachem, łupkiem i jego obróbką. Na stronie internetowej zamieszczamy dokładny opis naszej działalności.

Meble na wymiar Bielsko-Biała

Meble na wymiar Bielsko-Biała

Poszukujesz mebli do swojej łazienki, specjalizując się w tworzeniu trwałych mebli na wymiar - mamy dla ciebie rozwiązanie, z którego niewątpliwie będziesz zadowolony ! Nasza działalność jest strikte dostosowana do Państwa potrzeb.Tworzymy meble na wymiar, przemyślane i wymierzone na ulał - zagospodarowując każdą powierzchnię we wnętrzach naszych kontrahentów ! Poznaj naszą ofertę !

Gwarantujemy Państwu bezpłatnie fachowe doradztwo w zakresie nowoczesnych wzornictw, panujących trendów i ekskluzywnych styli wykończeń zabudowy wnętrz ! Oferujemy wykonanie każdej, nawet najbardziej nietypowej i wymagającej zabudowy. Dostarczamy indywidualny oraz bezpłatny projekt zabudowy kuchni, salonu, biblioteczki, łazienki czy dowolnego pomieszczenia.

Nasi projektanci posiadają wieloletnie doświadczenie oraz znajomość najnowszych trendów zarówno w kwestii nowoczesnych materiałów jak i technologicznych rozwiązań. Naszym atutem są indywidualne ceny oraz wyjątkowa jakość. Oferujemy również usługi z zakresu wykończeń wnętrz oraz wszelkie naprawy stolarskie. Usługi typu "złota rączka".Zapraszamy serdecznie do odwiedzin naszej strony internetowej, zapoznania się z ofertą oraz galerią wybranych realizacji. Odwiedź stronę Meble na wymiar, zabudowa wnęk, szafy oraz kuchni i łazienek melbert.pl