Blog Archives

Home  >>  

Lista płac – jak wyliczyć?

Lista płac - jak wyliczyć?

Jeśli pracujesz w dziale kadrowym czy księgowym, a do Twoich obowiązków należy naliczanie wynagrodzeń pracowników, jednakże brakuje Ci wiedzy i doświadczenia w tym zakresie, to pierwsze, co przychodzi do głowy, to skorzystanie np. z kursu. Tyle, że z reguły na dodatkowe zajęcia brakuje Ci czasu. Oczywiście jeśli chcesz, kurs kadr i płac online to jedna z opcji. Inną jest znalezienie serwisu internetowego, w którym znajdziesz publikacje praktyczne z zakresu kadr i płac.

Nasz serwis kadrywpraktyce.pl jest właśnie takim serwisem. W jednym miejscu znajdziesz setki praktycznych i sprawdzonych porad i opinii z zakresu prawa pracy i spraw pracowniczych w zakładzie pracy. Poruszamy praktycznie wszystkie tematy z obszaru zatrudniania pracowników. Szczegółowo analizujemy przypadki, z jakimi zgłaszają się do nas nasi czytelnicy i na tej podstawie opracowujemy praktyczne poradniki.

W naszym serwisie znajdziesz odpowiedź na najczęściej nurtujące pracowników pytania

  • jak wyliczyć ekwiwalent za urlop wypoczynkowy
  • składki od umowy o dzieło - czy się płaci czy nie
  • urlop wypoczynkowy ile przysługuje
  • zasiłek chorobowy po rozwiązaniu umowy o pracę
  • wniosek o urlop rodzicielski
  • podróż służbowa krajowa i zagraniczna
  • jak rozliczyć nadgodziny

i szereg innych. Praktycznie, bez zbędnych opisów i powoływania przepisów prawa, udzielamy odpowiedzi na wszystkie pytania, zarówno pracowników, jak i pracodawców. Zresztą z zasobów naszego serwisu mogą korzystać nie tylko pracownicy, ale i właśnie również pracodawcy. Jeśli nie wiesz, jak napisać aneks do umowy o pracę, czy za spóźnianie się można zwolnić pracownika, jak wystawić świadectwo pracy - poczytaj nasze artykuły, a z pewnością znajdziesz odpowiedź na wszystkie swoje pytania.

Pizzeria w Ojcowie

Pizzeria w Ojcowie

Restauracja i Pizzeria Bocianówka znajduje się w Ojcowskim Parku Narodowym w samym sercu ojcowa na terenie poetycznej Gminy Skała. Podajemy 20 wariantów pizz, smaczne sałatki, dania obiadowe plus desery. Dowozimy pizzę do domu i pracy w okolicy. Służymy zamówienia indywidualne jak również żywienie grupowe w pizzerii bocianówka.

Pracujemy w siedem dni w tygodniu i zapraszamy do odwiedzenia naszej strony a także także Pizzeri w Ojcowie