Blog Archives

Home  >>  

Figury dekoracyjne

Figury dekoracyjne

Firma Rosłon z Nowej Soli obchodzi 20-lecie swojego zakładu. Jest to firma założona i prowadzona przez rodzinę, dzięki temu utrzymała się tak długi czas na polskim, jakże niestabilnym rynku. Rosłon to jeden z ważniejszych w Europie producentów wyrobów z laminatu, lub i odlewów mineralno-żywicznych. Główną specjalizacją działalności firmy są jednak figury dekoracyjne i ogrodowe. Tak to te typowe krasnale i fontanny, które widzimy w prawie każdym ogrodzie w Polsce i chociażby w Niemczech. Inny filar specjalizacji firmy stanowią makiety reklamowe i sprzedażowe dla największych światowych marek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i realizacjami.

Obiady Nowa Sól

Obiady Nowa Sól

Pizzeria Oaza w Nowej Soli posiada dwa pomieszczenia do wynajęcia. Pomieszczenia są klimatyzowane, a w lokalu obowiązuje zakaz palenia. Organizujemy wesela, osiemnastki, jubileusze, spotkania biznesowe, wynajmujemy sale na szkolenia i organizujemy wieczorki kulturalne. Nasz lokal pomieści 100 i 50 osób, co razem daje 150 osób w całej restauracji. Istnieje możliwość wynajęcia tylko jednej z nich.

Posiadamy bogaty wybór potraw w menu - począwszy od kuchni polskiej, przez węgierską po dania włoskie w tym makarony. Restauracja jest w śródmieściu, w Nowej Soli przy ulicy Kościuszki co jest atrakcyjną lokalizacją. Przed restauracją znajduje się wiele miejsc parkingowych. Do dyspozycji gości weselnych i ludzi, chcących skorzystać z prawdopodobnie najlepszego jedzenia w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do zapozniania się z naszą ofertą i wynajęciu lokalu na uroczystość. Dodatkowo do dyspozycji naszych gości jest barek oraz ogródek piwny czynny gdy temperatura sięga kilkunastu stopni. Sale wyposażone są w sprzęt nagłośnieniowy dobrej jakości oraz możliwość podwieszenia reflektorów. Obszerniejsza sala idealnie sprawdza się podczas przyjęć weselnych gdzie można potańczyć.

Serwis komputerowy – Nowa Sól

Serwis komputerowy - Nowa Sól

Serwis komputerowy na telefon w mieście Nowa Sól.

Rozwiązujemy usterki z komputerem, z systemem operacyjnym. Usuwanie wirusów i szkodliwego oprogramowania.

Nasza dziedzina to serwis komputerowy.

Jeżeli Twój notebook pracuje niestabilnie, a system nie chce się uruchomić znajdziemy przyczynę.

Pomożemy zaktualizować Windows do nowej wersji bez utraty danych.

Tworzymy i utrzymujemy sieci komputerowe, w tym WiFi, konfigurujemy routery.

Modernizujemy i ulepszamy sprzęt komputerowy. Chcesz by Twój stary komputer zyskał więcej mocy – doradzimy co należy zrobić.

przywracamy usunięte pliki podczas instalacji systemu. Podpowiemy jak utworzyć kopię zapasową plików w internecie gdzie będziesz miał do nich stały dostęp.

Jeżeli masz przedsiębiorstwo zatroszczymy się o profesjonalną opiekę informatyczną. Doradzimy jaki sprzęt wybrać, poprawimy pracę Windows, zabezpieczymy dane i obniżymy koszty eksploatacji.

Prowadzimy indywidualne korepetycje z obsługi komputerów. Również jeżeli jesteś osobą starszą, w prosty sposób nauczymy Cię jak korzystać z dobrodziejstw cyfrowych technologii.

– możesz liczyć na naszą fachową wiedzę nowosolskich informatyków. Jeżeli jakieś zagadnienie jest dla nas nie znane - obiecujemy je poznać. Garść porad znajdziesz na naszej stronie internetowej.