Blog Archives

Home  >>  

Drzwi do bloku wewnętrzne Pabianice – vrata.pl

Drzwi do bloku wewnętrzne Pabianice - vrata.pl

Vrata to renomowane przedsiębiorstwo, które proponuje wysokiej klasy drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Występują one w wielu rozmaitych odmianach, dzięki czemu odnalezienie czegoś odpowiedniego nie będzie stanowić wyzwania. Należy podkreślić, że są to konstrukcje wykonywane z mocnych oraz niepodatnych na uszkodzenia tworzyw. Certyfikowane tworzywa są w stu procentach zgodne z obecnie obowiązującymi normami i standardami, a więc jest to inwestycja na długie lata. Nawet po czasie drzwi będą prezentować się zupełnie jak nowe. Jest to doskonała opcja także do domów i mieszkań prywatnych, jak i obiektów użyteczności publicznej. Przedstawiane firma proponuje drzwi zewnętrzne z montażem. Usługa realizowana jest na bazie wieloletniego doświadczenia. Klienci mogą liczyć na rzetelność, fachowość i terminowość. Na uwagę zasługują również solidne drzwi do bloków, które gwarantują maksimum bezpieczeństwa, a także znakomitą izolację termiczną i akustyczną. Warto wspomnieć, że skrzydła drzwiowe mogą zostać dostosowane do istniejących futryn, a więc nie ma konieczności ich rekonstrukcji.

Artykuły jednorazowe dla gastronomii

Artykuły jednorazowe dla gastronomii

EKO-SIM to młoda, prężnie rozwijająca się firma, zlokalizowana na terenie województwa łódzkiego, a konkretnie w Pabianicach. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw działających na terenie całego kraju. W sprzedaży posiadamy wysokiej jakości produkty przydatne w branży gastronomicznej, odzieżowej czy też papierniczej.

Główną kategorią produktów, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród klientów są naczynia i sztućce jednorazowe wykonane z naturalnych i biodegradowalnych składników, takich jak otręby, trzcina, kukurydza, skroba czy drewno. Ponadto w ofercie dostępne artykuły jednorazowe z plastiku oraz aluminium - tacki, talerze, kubki, miski oraz duży wybór opakowań na żywność.

Nasza firma zaopatruje wiele lokali gastronomicznych oraz firm cateringowych.Zapraszamy także Państwa do współpracy z firmą Eko-Sim.