Blog Archives

Home  >>  

Glassart

Glassart

Piękne schody wraz z balustradą stanowią nie tylko element konstrukcyjny ale także ozdobę niejednego wnętrza. Firma Glassart posiada wieloletnie doświadczenie w planowaniu i realizacji elementów zabudowy zrealizowanych ze szkła, naturalnego drewna i stali. Surowce wykorzystywane do realizacji usługi cechują się najwyższą jakością i unikatowym, eleganckim wyglądem. Balustrady szklane, ściany również wykonane ze szkła, czy nowoczesne schody nadają niepowtarzalny charakter wnętrzom, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa. W ofercie firmy Glassart obok komponentów wnętrz znajdują się również elementy zewnętrzne budynków, w tym zabudowa tarasu czy ogrody zimowe.

SKYEYE

SKYEYE

Indeks gruntów i budynków, planowanie i zagospodarowanie przestrzenne,zestawienie konstrukcji hydrotechnicznych to tylko nieliczne przykłady działań, do realizacji których kluczowe jest użycie zobrazowań terenu: ortofotomapa, numeryczny model terenu czy chmura punktów to niektóre z nich. Najnowsza technologia umożliwia pozyskanie danych do stworzenia wymienionych produktów poprzez użycie bezzałogowego samolotu wyposażonego w odpowiednią aparaturę optyczną. Otrzymane z nalotu informacje gwarantują dokładną i bieżącą prezentację obszaru.Firma Skyeye tworzy numeryczne modele powierzchni, ortofotomapy, zobrazowania 3D, które są wykorzystywane w wielu specjalnościach. Oferowane przez Skyeye mapy dokładnie oddają rozmiary, formę oraz odległości, cechują się wysoką dokładnością. Pozyskiwanie danych przy użyciu dronów jest mniej kosztowne niż zastosowanie tradycyjnych rozwiązań.

Palety kujawsko pomorskie

Palety kujawsko pomorskie

Palety są na ogół skonstruowane z drewna i posiadają stereotypowe wymiary, zgodne z normami ISO. Na terenie naszego kraju jest szereg miejsc, w których można nabyć czy też sprzedać tego typu produkt. Palety kujawsko pomorskie to wysokiej jakości platformy do przenoszenia i składowania surowców. Najlepsze palety Toruń odnaleźć można w Paletorium, gdzie prowadzony jest skup oraz sprzedaż palet. Jednostka ta posiada kilka lokalizacji w całym województwie. Skup palet Toruń w Paletorium to bezpieczeństwo, wytrzymałość artykułu i gwarancja, że palety są kompatybilne z normami. W Paletorium można nabyć lub sprzedać palety EUR różnego typu oraz przemysłowe. Drobiazgowe informacje dotyczące aktywności Paletroium znajdują się na stronie internetowej www.paletorium.pl.

Zakład pogrzebowy Toruń

Zakład pogrzebowy Toruń

Śmierć drogiej osoby to dojmujące przeżycie, którego pragnęlibyśmy za wszelką cenę uniknąć. W tej tragicznej sytuacji na krewnych czy opiekunów umarłego spada powinność uporania się ze wszystkimi formalnościami i urządzenia uroczystości żałobnej. W każdym mieście działają firmy pogrzebowe, które udzielają pomocy przy planowaniu pochówku. Zakład pogrzebowy USKOM od wielu lat świadczy wszechstronne usługi związane nie tylko z organizacją uroczystości pogrzebowych ale także z realizowaniem nagrobków oraz pielęgnacją terenów zielonych na terenie miasta Torunia. Usługi pogrzebowe Toruń to w szczególności porady w sprawie organizacji pogrzebów, kremacji zwłok, przechowywania, czy przewozu zwłok. Zakład pogrzebowy Toruń od pewnego czasu oferuje klientom nową usługę, opiekę nad grobami.

Ekologiczne środki utrzymania czystości – JDS

Ekologiczne środki utrzymania czystości - JDS

Firma JDS jest znanym dystrybutorem ekologicznych środków do czyszczenia znnaych pod nazwą JSK ECO Cleaning Solutions. Proponowane produkty charakteryzują się bardzo dużą skutecznością i bezpieczeństwem dla środowiska. Ekologiczne środki do czyszczenia są przeznaczone do czyszczenia luster, kabin prysznicowych, urządzeń sanitarnych oraz mebli i są wykorzystane między innymi w hotelach, a także w innego rodzaju budynkach użyteczności publicznej. Zapraszamy serdecznie.

Pasy napędowe

Pasy napędowe

Przedsiębiorstwo Archimedes spółka z o.o. to ceniony na rynku dystrybutor części do maszyn i urządzeń przemysłowych. O jej solidności świadczyć może między innymi fakt, że spółka przez cały czas zmierza do poprawy jakości usług, czego przykładem jest zaimplementowany system zarządzania jakością ISO 9001:2008. Pośród olbrzymiej gamy towarów dostępnych w ofercie Archimedesa znaleźć można przekładnie, podzespoły maszyn wibracyjnych, napędy specjalne, falowniki, taśmy transportowe, prowadnice liniowe i wiele innych. Przedsiębiorstwo gwarantuje fachowe doradztwo informacyjne i techniczne. Jeżeli poszukują Państwo rzetelnego partnera handlowego niewątpliwie zadowoli Państwa współdziałanie ze spółką Archimedes.

Go-Cars – wypożyczalnia samochodów Toruń

Go-Cars - wypożyczalnia samochodów Toruń

Wybierasz się w podróż, jedziesz na uroczystości weselne, musisz załatwić coś poza miastem? Dla posiadaczy samochodów podane czynności nie są problemem, co jednak uczynić, jeśli nie dysponujemy samochodem lub w kluczowym momencie nasze auto odmówiło posłuszeństwa? Wynajem aut Toruń w firmie Go-Cars to szybki i bezpieczny środek na wykorzystanie wygodnego środka transportu. Go-Cars to wypożyczalnia samochodów zarówno osobowych, jak i busów. Jednostka dostarcza pewne samochody z doskonałym wyposażeniem marek Mitsubishi czy Ford. Każdy pojazd jest wyekwipowany darmowo w komplet opon zimowych oraz dysponuje niezbędnym ubezpieczeniem. Wynajem samochodów Toruń w Go-Cars to również prosta umowa bez limitów kilometrów oraz niewygórowane ceny dla każdego klienta. Szczegóły na stronie www.gocars-torun.pl

Psycholog Toruń

Psycholog Toruń

Nasz zakład terapeutyczny to profesjonalny gabinet zdrowia, w którym świadczone są usługi medyczne związane z psychologią człowieka. Proponujemy Państwu doświadczoną psychoterapię, przy użyciu której będziesz mógł pozbyć się takich problemów jak zaburzenia lękowe, lub zaburzenia nastrojów. Zespół kompetentnych psychoterapeutów i psychologów dba o to, by sesje były przeprowadzane w sposób kompetentny, oraz by dały wyczekiwane rezultaty. Jeżeli potrzebujesz dobrej pomocy psychologicznej to zdecyduj się na nasz zakład psychoterapeutyczny.

Zbiornik na olej napędowy

Zbiornik na olej napędowy

Podstawową działalnością firmy jest dystrybucja i usługi serwisowe pojemników wykorzystywanych do magazynowania paliwa. Kluczowym produktem przedsiębiorstwa są zbiorniki dwupłaszczowe zaopatrzone w cały układ dystrybucyjny z wykorzystaniem którego, użytkownik w niezwykle prosty sposób zatankuje pojazd poruszany motorem na olej. Ministacja paliwowa posiada dystrybutory paliwa które liczą poziom paliwa który tankujemy do samochodu, taki dystrybutor możemy założyć tuż przy pojemnika z polietylenu. Interesującym produktem dla sporych firm są zbiorniki stalowe, które mogą pomieścić kilkadzisiąt tys. l ON. Zapraszamy do kontaktu.

Strony responsywne

Strony responsywne

Strona WWW 8k.com.pl jest własnością agencji reklamowej. Zajmują się tworzeniem, ulepszaniem, zmienianiem portali. Zapewniają najwyższej jakości standard i dogodną obsługę, gwarantując sobie gromadę zadowolonych klientów. Tak też na witrynie można znaleźć ich dzieła wraz z opiniami usatysfakcjonowanych kontrahentów. Fachowcy wykorzystują wyłącznie z nowoczesnych rozwiązań, gwarantując sobie tą drogą dużą ilość wiernych usługobiorców. Zapraszają do współpracy nad nowatorskimi projektami. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie przedsiębiorstwa.