Call Us : +123-456-789

Blog Archives

Home  >>  

Upominki reklamowe, odzież z nadrukiem, słodycze reklamowe

Upominki reklamowe, odzież z nadrukiem, słodycze reklamowe

Grain Box agencja reklamowa, upominki reklamowe, gadżety reklamowe Poznań, słodycze reklamowe Poznań, odzież reklamowa Poznań, upominki reklamowe, artykuły reklamowe, słodycze reklamowe, czekoladki reklamowe, TWOJE POTRZEBY SĄ DLA NAS INSPIRACJĄ. Takim mottem kieruje się GRAIN BOX. Agencja reklamowa specjalizująca się w upominkach reklamowych, artykułach promocyjnych. Od bardzo popularnych długopisów, przez elektronikę po gadżety klasy premium. Działamy na terenie całej europy. Zajmujemy się brandingiem. Tworzymy filmy reklamowe do TV i internetu, Eventy, koncerty a nawet tworzenie muzyki. Odzież reklamowa? Słodycze reklamowe? Czekoladki w stworzonym przez Ciebie kształcie? Wszystko to dla Ciebie zrobi GRAIN BOX. Jeśli interesuje Cię katalog online lub w wersji papierowej skontaktuj się z nami: [email protected] Zapraszamy do współpracy. www.grain-box.pl

Projekty mieszkań, domów i wnętrz – urządzanie salonu, kuchni, łazienki, sypialni

Projekty mieszkań, domów i wnętrz - urządzanie salonu, kuchni, łazienki, sypialni

Świadczymy usługi aranżowania projektów. Tworzymy aranżacje poszczególnych pomieszczeń jak i całych mieszkań i domów. Przeprowadzamy metamorfozy kuchni, salonów, łazienek, pokoi dziecięcych, przedpokoi. Pasjonujemy się w organizacji Twojej przestrzeni życiowej tak aby egzystowało Ci sie wygodnie. Tworzymy wystrój, klimat i design każdego lokalu. Stawiamy w planowaniu na praktyczność. Aranżujemy tak by Twój dom przyciągał niebanalnym wyglądem ale i był funkcjonalny. Kupując u nas projekty wnętrz zrealizujesz swoje marzenia o nowoczesnych ,dobrze zorganizowanych czterech kątach. Jeżeli Twoje mieszkanie, Twój dom wymaga zmian, koniecznie zamów projektowanie wnętrz, mieszkania lub domu na naszej stronie.

Wycena nieruchomości Toruń

Wycena nieruchomości Toruń

Mam na imię Tomasz Wierzbicki - Rzeczoznawca majątkowy w Toruniu (uprawnienia Rzeczoznawcy Majątkowego nr 7075). Jestem właścicielem firmy Vestum zajmującej się wyceną mieszkań na terenie Bydgoszczy i Torunia. Dodatkowo posiadam uprawnienia budowlane do kierowania budowami bez ograniczeń w specjalizacji konstrukcyjno-budowlanej. Mam Tytuł Starszego inspektora do spraw Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

Jestem uczestnikiem Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, posiadam ważne ubezpieczenia od OC. Zawsze śledzę i analizuję sytuację na rynku nieruchomości.

Zapraszam na moją stronę - Rzeczoznawca majątkowy Bydgoszcz

Optyk Bydgoszcz

Optyk Bydgoszcz

Pewnie zastanawiacie się jak zadbać o swój wzrok? Salon Optyczny Best Vision można znaleść na bydgoskim osiedlu Bartodzieje (ul. M.Skłodowskiej Curie 33). w naszej ofercie kompletne badanie wzroku. Ponadto bardzo duży wybór oprawek okularowych oraz akcesoriów optycznych. Okulary progresywne, okulary fotochromowe, okulary anryrefleks, soczewki kontaktowe. Również wysokie moce i trudne przypadki. Wszystkie testy wykonywane przez znanego specjalistę przy pomocy nowoczesnego sprzętu wysokiej jakości. Zdrowe i pięknie ubrane oczy to nasza pasja - dlatego też w ofercie produkty takich firm jak Belutti Tommy Hilfiger, ENZO, WES. Wykonujemy również naprawę okularów, doginanie, czyszczenie. Zachęcamy do odwiedzin!

Ogrzewanie Bydgoszcz

 fanclub  hotel   25 marca, 2016  No Comments
Ogrzewanie Bydgoszcz

SANINS działa na rynku od dwa tysiące piątego roku. Są to dynamicznie rozwijające się firmy z branży budowlanej. W tym czasie zrealizowaliśmy z sukcesem wiele budynków i struktur użyteczności publicznej i komercyjnej. Dla naszych klientów byliśmy zawsze lojalnym kooperantem. Grupa działa głównie w sferze instalacji infrastrukturalnego. Korzystając z doświadczenia najlepszych inżynierów stworzyliśmy mocny filar gospodarczy który jest w stanie konkurować z bardzo mocnymi firmami ze swojej branży nie tylko na stopie finansowej, lecz i technologicznej. Sanins Wentylacja działa w branży instalacyjnej w zakresie instalacji wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania razem z systemami BMS i automatyką. Posiadamy własną produkcję elementów wentylacyjnych. Wykonujemy prace budowlano-montażowe, projektujemy, wykonujemy usługi serwisowe. Firma zapewnia pełne zaplecze w zakresie doradztwa inżynieryjnego, wykonywania przeglądów, ekspertyz oraz kosztorysów budowlanych. Przekrój usług: wewnętrzne instalacje wentylacyjne, urządzenia klimatyzacyjne, instalacje grzewcze, instalacje chłodnicze dla przemysłu, sieci cieplne. Część naszego zespołu zajmuje się wszystkim w zakresie instalacji kanalizacyjnych, wodnych i gazowych oraz elektrycznych. Świadczymy roboty budowlano-montażowe, projektowanie, gwarantujemy serwis. Zespół dysponuje pełnym zapleczem w zakresie obsługi inżynierskiej w zakresie przeprowadzania przeglądów budowlanych, ekspertyz technicznych i kosztorysów. Zakres świadczonych prac: zewnętrzne sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej, zewnętrzne sieci wodociągów, przyłącza wodociągowe oraz kanalizacyjne, wewnętrzne instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne, gazowe.

Rzetelny weterynarz Bydgoszcz

Rzetelny weterynarz Bydgoszcz

Lecznica Wyżyny zaprasza na swoją stronę. Gwarantujemy wszechstronną opiekę weterynaryjną zwierzętom domowym w każdym wieku. Jako nowoczesna lecznica weterynaryjna zapewniamy pełną leczenie internistyczne oraz chirurgiczne i diagnostykę w zakresie chirurgii tkanek miękkich i chirurgii kostnej. W ramach konsultacji doktorzy współpracują z innymi ośrodkami weterynaryjnymi. Wykonują wszystkie niezbędne badania diagnostyczne i laboratoryjne. Specjalizują się głównie w diagnostyce i leczeniu chorób kardiologicznych, wewnętrznych, endykrynologicznych, dermatologicznych, okulistycznych, ortopedycznych, stomatologii, pediatrii, ginekologii i położnictwie jak również chirurgii miękkiej i kostnej. Nasza lecznica dysponuje namiotem tlenowym. Jest to jedno z urządzeń, które wykorzystywane jest do tlenoterapii. Tlen leczy. Wskazaniem do tlenoterapii są choroby w przebiegu których dochodzi do niedotlenienia komórek. Najczęściej są to stany ostre, gdzie natychmiastowe podanie tlenu ratuje życie lub jest istotnym składnikiem całej terapii m.in. niewydolność oddechowa psich i kocich noworodków, obrzęk płuc, astma kotów, niewydolność sercowo-naczyniowa, zapadanie tchawicy, skurcze krtani, choroby płuc i oskrzeli. Zwierzę umieszczane jest w wygodnym namiocie tlenowym. Tlenoterapia najczęściej zajmuje od 10 do 60 minut, czasami kilka godzin. Namiot posiada gruby materac, matę grzewczą oraz adaptery zapewniające odpowiednie stężenie tlenu. Na życzenie opiekuna zwierzęcia oraz za zgodą lekarza, właściciel może towarzyszyć swojemu pupilowi w trakcie trwania terapii.

Dobry dietetyk – A. Muszyńska

Dobry dietetyk - A. Muszyńska

Przedsiębiorstwo Indywidualne Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyczne Agnieszka Muszyńska gwarantuje specjalistyczne porady dietetyczne, kompleksowe podejście do Klienta a oprócz tego rzetelną obsługę. Wieloletnie doświadczenie w branży, indywidualne podejście do Pacjenta a oprócz tego skrupulatny wywiad dietetyczny pozwalają na rozpisanie szczegółowego planu diety. Dieta w szeregu przypadków rozumiana jest jako odchudzanie, aczkolwiek nasza przedsiębiorstwo planuje odmienić to niewłaściwe postrzeganie. Uczulamy, że prawidłowe odżywianie ma wpływ na całą kondycję ciała a oprócz tego samopoczucie. Zapewniamy kompleksowe usługi, fachowość a oprócz tego indywidualne stosunek do problemów każdego z pacjentów.

Dywany włochacze

Dywany włochacze

W świecie dywanów i wykładzin działam bardzo długo, zdobywając niezbędne doświadczenie. W ciągu tych kilkunastu lat pracy naszą naczelną zasadą jest sentencja: zadowolony klient to podstawa. Zależy mi na tym aby zamawiający po położeniu dywanu w domu był wyjątkowo zadowolony i pewny naszego produktu. Dywan jest jednym z najważniejszych elementów tworzących klimat naszego domu lub mieszkania. Dywan ma nam się podobać, a użytkując go mamy się z nim dobrze czuć. Z tego powodu jeśli zakupiony dywan nie spełni Twoich oczekiwań możesz go zwrócić bądź wymienić na inny rozmiar. Najbardziej popularne produkty w e-sklepie to: dywany tradycyjne, wełniane, dla dzieci,włochacze. Oferując dywan, doradzając przy jego wyborze, czy w jakikolwiek inny sposób pomagając Tobie w tych kwestiach mamy nadzieję zostać miło zapamiętani i zdobyć zaufanie klienta oraz chęć powrotu na strony naszego sklepu internetowego. Towar został rozdzielony na działy: Nowoczesne, Shaggy (włochacze), Tradycyjne, Dziecięce, Ręcznie wycinane, Wełniane, Exclusive oraz Bestsellery. Wierzymy, że zaprezentowana oferta przypadnie do twojego gustu, cały czas jest ona powiększana o nowe wzory i kolekcje. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą prezentowaną na stronie sklepu internetowego oraz do odwiedzin naszego salonu Centrum Podłóg Dalladyn, mieszczącego się w Bydgoszczy.

Blue System taśmy TTR

Blue System taśmy TTR

Firma Blue System specjalizuje się w branży etykiet samoprzylepnych od ponad dziesięciu lat. Jesteśmy innowacyjną drukarnią etykiet samoprzylepnych i prócz tego dystrybutorem cenionego sprzętu do etykiet i taśm termotransferowych. Nasze ogromne doświadczenie, sięgające 2001 roku, umożliwia nam realizację wyjątkowo arcytrudnych oraz mocno zdobionych projektów etykiet. Ultranowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowana kadra pracownicza gwarantuje Państwa firmie zachowanie najlepszej jakości etykiet. Warto także wspomnieć, że mamy znacznie ponad 14 lat doświadczenia, drukujemy 24/7, w każdym miesiącu obsługujemy ponad dwieście dużych klientów. Oferujemy etykiety samoprzylepne kolorowe i monochromatyczne, z nadrukiem lub bez, specjalistyczne dla poszczególnych działów przemysłu (elektroniczny, motoryzacyjny), o podwyższonej odporności na warunki zewnętrzne, peel-off. W ofercie znajdują się dodatkowo drukarki biurkowe i przemysłowe, drukarki kart, nawijaki do etykiet, czytniki kodów, skanery kodów, czytniki kart, terminale przenośne, programy do tworzenia etykiet oraz różnorakie części zamienne.

REN – Swetry męskie

REN - Swetry męskie

Zajmujemy się produkcją wyrobów dziewiarskich. Posiadamy wielkie doświadczenie, zakład powstał w 1985 roku. Już od samego początku specjalizacją są swetry. Nasze wyroby są znane i cenione tak w Polsce, jak i za granicą. Charakteryzuje je nowoczesne wzornictwo i ciekawa kolorystyka. Najnowocześniejsze urządzenia i maszyny oraz wykorzystanie wysokogatunkowej włóczki zapewnia wyroby najwyższej klasy. Zawsze staramy się aby prezentowana oferta pasowała do aktualnie panujących trendów w branży odzieżowej. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo wyroby: swetry damskie, swetry męskie, dziecinne; swetry dla ochroniarzy, policji, straży, leśników; spódnice i sukienki; swetry i kamizelki szkolne; swetry i peleryny komunijne. Zajmujemy się także produkowaniem na zamówienie według wzorów dostarczonych przez klienta. Włóczki, z których produkujemy nasze produkty to: wełna, bawełna, lycra, akryl i inne, w zależności od potrzeb odbiorcy. Produkty wysyłamy również na eksport, najczęściej do Niemiec. Oferujemy wyjątkowo dobrej jakości odzież w bardzo dobrych cenach. Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen. Sweter wcale nie musi pogrubiać figurę, a dodatkowo wesprze w dodaniu powabu. Sweter o kroju tuniki, obciętej pod biustem. Ten będzie idealny gdy chcesz ukryć swój brzuch. Najlepszy będzie sweter gładki, w ciemniejszej tonacji. Warto podkreślić, że tunika o długości która zakrywa pośladki znacznie lepiej komponuje się ze spodniami o prostym kroju. Sweter z luźno opadającymi połami idealnie nadaje się gdy chcesz ukryć brak wcięcia w talii. Tego typu swetry odwrócą uwagę od zbyt obfitych bioder. Sweter z pionowym splotem doda sylwetce lekkości.