Blog Archives

Home  >>  

Kanistry certyfikowane

Kanistry certyfikowane

Kanistry plastikoweWytwarzamy kanistry do celów spożywczych a także kanistry do chemii, Wszystkie wytwarzane w naszej firmie kanistry są odporne na zapachy i nie zmieniają smaku żywności, w nich magazynowanych. Oferowane przez nas kanistry udostępniane są między innymi z: pieczętującą nakrętką gwintową, uszczelnieniem mającym możliwość odpowietrzenie. Dzięki dodatkowym akcesoriom istnieje możliwość uzyskać kanister z kranikiem. Istnieje opcja dodania różnej ciężkości wkładu. Każdy kanister posiada wygodny zaczep oraz hermetyczną nakrętkę. Kanistry UN posiadają możliwość pełnego opróżnienia a także nadają się do składowania i umieszczania na paletach. Kanistry z HDPE są idealne do napojów spożywczych, ponieważ są nieszkodliwe po względem chemicznym.

Beczki plastikoweUdostępniamy Państwu beczki plastikowe, które przeszły testy i są przychylne dla przyrody. Beczki z deklem oferowane przez nas są idealne do składowania lub do paletowania. Mają także możliwość pełnego wyładowania a także są osiągalne w wariantach beczki 30l, 60l, 120l, 150l, 220l. Produkowane w naszym zakładzie beczki na wodę, są także idealne do magazynowania napojów oraz artykułów żywnościowych, albowiem są odporne na przenikanie zapachowe. Każda jedna beczka i kanister oferujemy w wielu barwach a także istnieje możliwość na nich wytłoczyć różne elementy. W dziale dodatków, istnieje możliwość znaleźć nakrętki bezpieczne, lejki do kanistrów a także kraniki do beczek. Wszystkie beczki są przyjazne środowisku a także przeszły próby sposobu wykonania oraz wytrzymałości.

Wytwarzamy zbiorniki z tworzyw sztucznych, beczki i kanistry już od ponad 30 lat. Wdrożony przez bas program dostawczy ma w ofercie kanistry z tworzyw sztucznych o pojemności od kilku do kilkudziesięciu litrów, a także 120 i 150 litrowe beczki z pokrywami a także pierścieniami zaciskowymi. Kanistry a także beczki udostępniają składowanie jeden na drugim, czyli mają możliwość układania jeden nad drugim. Oddzielnym działem są akcesoria do beczek i kanistrów. Udostępniamy szeroki pakiet produktów z polietylenu (HDPE): beczek, kanistrów, zbiorników a także nakrętek. Do oferowanego przez nas pakietu należą także beczki odporne na czynniki zewnętrzne o pojemności użytkowej ponad 200 litrów a także pojemniki z HDPE. Kanistry UN a także beczki z korkami PE, wytwarzane są z korzystnych dla środowiska składników posiadających wysoką masę cząsteczkową. Dla obsługi wszystkich torów produkcyjnych posiadamy do dyspozycji najlepsze nadmuchowe linie produkcyjne.