Blog Archives

Home  >>  

Włókna do betonów

Włókna do betonów

PPHU Viola wytwarza włókna polipropylenowe. W ofercie posiadamy włókna do betonów, stosowane do zbrojenia dowolnego rodzaju obiektów i dowolnego gatunku betonu. Dodanie włókien do betonu, bądź zaprawy ogranicza powstawanie rys skurczowych, zapewnia ochronę przed mrozem, powoduje polepszenie wytrzymałości mechanicznej, ogranicza ścieralność , rozkruszenie, nadaje sprężystości, zwiększając żywotność betonu. Odporność chemiczna polipropylenu pozwala na stosowanie włókna również do betonu narażonego na kontakt z agresywnym środowiskiem. Produkujemy polipropylenowe włókna Beton-Fib, długość cięcia: 6, 12 i 19mm przeznaczone do mikrozbrojenia betonów, używane zamiast siatek przeciwskurczowych, a także polipropylenowe włókna Beton-Zbroj, długość cięcia: 19, 30, 40 i 60 mm zaprojektowane do betonów, zastępujące zbrojenie włóknami stalowymi.

Produkujemy także włókna polipropylenowe karbikowane, w kolorach standardowych i ich odcieniach zależnie od potrzeb klienta.

Dymo

Dymo

Zaglądając na prezentowaną witrynę internetową zaciekawieni będą mieli możliwość zapoznać się ze szczególnie interesującą ofertą firmy sprzedającej drukarki do etykiet. Nawigując po witrynie potencjalni klienci dowiedzą się najważniejszych informacji o każdym z oferowanych modeli drukarek, mogą ponadto zapoznać się z ofertą innowacyjnych wytłaczarek. Każde urządzenie posiada swój szczegółowy opis, ponadto obecnie zaciekawieni mogą skorzystać ze sprzyjających promocji cenowych. Za pomocą strony zamówić da się również darmowe próbki, aby przekonać się o jakości wykonywanych przez drukarki etykiet. Firma na swojej witrynie posiada ponadto trzy katalogi urządzeń, w których umieszczonych zostało dużo ciekawych informacji dotyczących sprzedawanych urządzeń.