Elewacje drewniane – Alport

Home  >>  hotel Dom  >>  hotel Wyposażenie  >>  Elewacje drewniane – Alport

Elewacje drewniane – Alport

 fanclub  hotel Wyposażenie   4 stycznia, 2015  No Comments

Każdy zauważa, jak ciężko dziś znaleźć interesujące wyroby drewniane.

Na rynku panują wyłącznie produkty z płyt MDF, a podłogi kładzie się przeważnie z imitujących drewniane laminowanych paneli.

Firma Alport wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców chcących w swoich mieszkaniach posiadać produkty drewniane – produkuje najwyższej jakości materiały wykończenia wnętrz takie jak schody drewniane, materiały na zewnątrz: tarasy drewniane, oraz elementy małej architektury: drewutnie.

Alport wyróżnia piętnastoletnie doświadczenie na rynku. Zaczynaliśmy od tworzenia drzwi aluminiowych, ale ze względu na różnorakie oczekiwania naszych Odbiorców postanowiliśmy poszerzyć swoją ofertę.

Siedziba naszej firmy znajduję się w Bytomiu, ale z powodu wysokiej jakości odwiedzają nas klienci z całego województwa i nie tylko.

Nie tylko wytwarzamy. Dostarczamy całościowe usługi poczynając od doradztwa, poprzez projekty a na usłudze montażowych kończąc.

Interesującą dziedziną działalności Firmy jest renowacja drzwi. Śląsk w swoich miastach skrywa mnóstwo obiektów sakralnych do których którym polecamy naszą ofertę.

Dodaj komentarz