Call Us : +123-456-789

Dewocjonalia – Katolicki Sklep Internetowy

Home  >>  Katalog  >>  fanclub Biznes i ekonomia  >>  fanclub Biznes  >>  Dewocjonalia – Katolicki Sklep Internetowy

Dewocjonalia – Katolicki Sklep Internetowy

Dewocjonalia - Katolicki Sklep Internetowy

Chrześcijański sklep Liturgiczny.pl oferuje szeroko pojęte dewocjonalia a także książki religijne . W naszym sklepie, który , jak wpomniano pośrednio działa także jako księgarnia katolicka czytelnik znajdzie dziesiątki pozycji opowiadających o duchowości i teologii a także poruszających tematykę wiary i modlitwy. Są wśród nich modlitewniki i śpiewniki pieśni religijnych oraz tłumaczenia Biblii, czyli Pismo Święte. W naszej hurtowni stacjonarnej osoby wolące bezpośredni kontakt z produktem znajdą tu asortyment z naszego sklepu online a także setki produktów nie publikowanych w internecie, dlatego zachęcamy do zobaczenia Hurtowni św. Józefa w Kielcach przy ulicy Turystycznej 1.

Oprócz powyższych artykułów oferujemy także naczynia liturgiczne takie jak monstrancje, kielichy liturgiczne, kustodia czy relikwiarze oraz szaty mszalne: ornaty, kapy, alby i komże kapłańskie. Dobrze przyjęte przez naszych klientów są obrazy drewniane oraz srebrne dewocjonalia , do zakupu których szczególnie namawiamy. Pamiętajmy , że pomimo iż nie wszystkie produkty liturgiczne są dostępne w naszym sklepie online to wiele z nich możemy sprowadzić na specjalne zamówienie klientów tak świeckich jak i duchownych.

Nasza firma specjalizuje się w imporcie i sprzedaży sakraliów . Jesteśmy sprawdzonym artykułów liturgicznych do parafii, kurii, domów zakonnych oraz osób świeckich i instytucji. Dołącz do nich i Ty i stań się klientem Katolickiego Sklepu Internetowego Liturgiczny.pl


Ocena: 4/5 (3 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.8889021, Długość geograficzna: 20.643552

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 171 (ostatnio: 03.12.2020 05:56:56)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 15.12.2014 02:12:25)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz